Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.hotel-duo.cz/www/wp-content/plugins/wysija-newsletters/helpers/shortcodes.php on line 100
Představujeme Retro + červnové novinky
Hotel Duo, Horní Bečva, Beskydy - wellness a relax

Dobrý den,

srdečně vás zdravíme a přinášíme vám nejnovější novinky z Horní Bečvy.

---
Apartmány a pokoje Retro

Představujeme Retro

Máme opravdu VELKÝ důvod k radosti! (slavime)

Právě pro vás otevíráme nově zrekonstruované apartmány a pokoje v Retro stylu.

V minulých měsících proběhla celková rekonstrukce vedlejší budovy Duo II – výměna oken, celková rekonstrukce pokojů a koupelen v Retro stylu.

Pokoje v budově Retro jsou citlivě zrekonstruované v designu, s vybavením a výzdobou, která odpovídá době, kdy byly tyto pokoje poprvé představeny hostům, cca roku 1965.

Retro | Hotel Duo, Horní Bečva, Beskydy

Díky tomu najdete v koupelně typické maloformátové kachličky, kohoutkové a nikoliv pákové baterie, postele s novými pěnovými matracemi avšak na dřevěném roštu, dobové vybavení interiéru, zdobení stěn válečkem, litinové radiátory, designové Retro dlaždice, lustry, osvětlení a další prvky. Všechny pokoje mají originální výzdobu zaměřenou na jednotlivá období šedesátých až osmdesátých let.

Retro pokoje ale nejsou stejné jako v době svého vzniku a tak můžete využít komfort nové barevné LED TV, která přehrává mnoho programů včetně Retro Music kanálu nebo si můžete pustit vybranou hudbu z 60. ~ 80. let. Bezdrátový WiFi internet je dostupný po celém Hotelu Duo.

Virtuální prohlídky 360 ° ~ Apartmá Retro | Pokoj Retro | Koupelna Retro

Využijte některou z našich akčních nabídek, letní kouzelné prázdniny, last minute nebo se prostě jen na Horní Bečvě zastavte na grilovanou specialitku.

---
Letní prázdniny v Beskydech

Letní "kouzelné" prázdniny

# období od 28. června ~ do 31. srpna
Pozor: možnost zkrácených pobytů!

Zanedlouho začíná letní sezona dovolených a prázdnin. Hotel Duo v Beskydech je ta správná volba! Během prázdnin mají děti do 15 let ubytování ZDARMA již od 2 nocí!

Pro váš dokonalý odpočinek a zábavu dětí jsme připravili animační program "Lovecká sezóna", volně inspirovaný stejnojmenným úspěšným filmem. Děti se tak mohou těšit na oblíbené bubnování u ohně, rozeznávání lesních zvířat a jejich stop, stezku odvahy nebo šipkovanou. Pro pohyb v terénu se děti naučí orientaci podle mapy a kompasu, vázání uzlů, nebo vaření polévky v kotlíku nad ohněm.

Kouzelné prázdniny v Beskydech

Dále si mohou děti (i dospělí) vyzkoušet tvoření a modelování v hrnčířské dílně, jízdu na koni, malování triček nebo výrobu vlastních masek na dětský karneval.

Z dalších částí programu vám už nyní můžeme slíbit oblíbené večerní plavání při svíčkách se saunováním, živou hudbu na terase nebo promítání těch nejlepších filmů pro děti i dospělé.

 

---
Letní terasa s grilem

Letní terasa s grilem

Terasa Hotelu Duo s grilem, míchanými nápoji a kouzelným výhledem je připravena na vaši návštěvu.

Zveme vás na speciality z grilu na terase – čerstvého pstruha z Bečvy na grilu s grilovanou zeleninou a pečenými brambůrky, šéfův salát s grilovaným kozím sýrem, tortillu s grilovaným kuřecím masem nebo oblíbený burger Duo.

Jako sladkou tečku doporučujeme Letní pohár Duo – domácí bezová nebo jahodová zmrzlina s vlastním pampeliškovým medem.

---
Wellness víkend, pohoda a relax u kávy

Wellness neděle (2 za cenu 1)

Přijeďte si odpočinout do Beskyd ~ každý den se počítá!

Využijte skvělou možnost využít wellness centrum Hotelu Duo v akci 2 osoby za cenu 1! Pobyt na jednu noc, z neděle na pondělí, má několik výhod  ~ nedělní podvečer a pondělní ráno je většinou nejklidnější období na Hotelu Duo, naše milé pracovnice wellness centra se vám mohou maximálně věnovat, užijete si relax a pohodovou atmosféru.

---
Slunovrat a slunečnice

Slunovrat - summer opening

# pátek 20. června ~ neděle 22. června

Zažijte letní slunovrat – nejkratší noc a nejdelší den! Oslavte začátek léta, nadechněte se atmosféry nadcházejícího letního období...

V Beskydech na Horní Bečvě připravujeme vše na léto – průzračnou vodu do venkovního  bazénu, kosíme trávu na horských loukách v okolí hotelu a v kuchyni pilně připravují nové letní degustační menu.

---
Last minute - akce "na poslední chvíli"

Last minute - akce "na poslední chvíli"

Nejvýhodnější pobyty na poslední chvíli, balíčky, akční ceny a zajímavé slevy. Informace o počtu volných pokojů. Žádný 'slevomat', ale Last minute Hotelu Duo!

# Wellness víkend, pátek 13. 6. – neděle 15. 6.

- Pokoj Lux, 2590 Kč / osoba /  balíček (původní cena 2990 Kč)
- Pokoj Retro, 2190 Kč / osoba / balíček (původní cena 2590 Kč)

---

Se srdečným pozdravem z Beskyd,
tým Hotelu Duo
(zdravime)

Hotel Duo
Horní Bečva 216
756 57 Horní Bečva, Beskydy
GPS: 49°24'52.466" N, 18°19'23.9" E, poloha na mapy.cz

telefon: 571 645 115 | mobil: 737 211 117
recepce@hotel-duo.cz | www.hotel-duo.cz

Facebookfacebook.com/HotelDuoTwittertwitter.com/HotelDuo

 

? Mohly by se tyto informace hodit někomu z vaší rodiny, přátelům nebo známým? Přepošlete jim tento e-mail. Děkujeme.

---