Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.hotel-duo.cz/www/wp-content/plugins/wysija-newsletters/helpers/shortcodes.php on line 100
3 kouzelné přísady letních prázdnin
Hotel Duo, Horní Bečva, Beskydy

Přejeme Vám krásný den,

a posíláme pozdravy z Horní Bečvy.

Zajímá vás, proč je Hotel Duo skvělým místem pro kouzelnou letní dovolenou? Nemůžeme vyjmenovat všechno, ale několik dobrých důvodů by vám mohlo stačit. Last minute pobyty na konci mailu.
Čtěte prosím dále... 

---
Tým animátorů Hotelu Duo

1. Skvělý animační program "kouzelných" prázdnin

Hlasováním v našem programu 'Hotel na přání' jste vybírali téma animačního programu letní prázdniny 2015. Zvolili jste téma „Z pohádky do pohádky“.

Všichni animátoři se už moc těší, jak spolu s vašimi dětmi prožijí dobrodružství s nejznámějšími postavičkami z pohádek a večerníčků. A letos také s novinkou – profesionálním loutkovým divadlem!

Podívejte na přehled aktivit, které můžete během vaší dovolené prožít. Pozor, program je pro děti a také pro dospělé! ;-) Podrobnosti...

---
Novinky naší kuchyně a grilu

2. Výborné jídlo

Letos náš tým pro vás připravil gastrofestival toho nejlepšího z české a italské kuchyně a dále připravujeme grilované speciality z venkovního grilu na terase. 

Vyzkoušíte grilovanou chobotničku nebo rumpsteak z anguse? A myslíme samozřejmě i na nejmenší, pro které připravujeme klasická dětská jídla bez chemie a éček. Podívejte se na letní jídelní lístky. Více...

---
Hotel Duo

3. Úžasný areál a jistota v každém počasí!

Hotel Duo je unikátní svou klidnou polohou a velkým areálem s venkovním bazénem a kurty na tenis a volejbal. V lanovém parku, na trampolíně nebo prolézačkách se vyblbnou i větší děti.

Nemusíte mít strach z aut nebo obrovského množství cizích lidí kolem - budete se zde cítit bezpečně jako doma. Novinkou léta 2015 je indiánské týpí v areálu Hotelu Duo a rozšířený lanový park.

Díky vnitřnímu bazénu, skvělému wellness, velké dětské herně nebo keramické dílně se můžete zabavit za každého počasí.

---
Kouzelné prázdniny

Letní "kouzelné" prázdniny

Parádní dovolená pro celou rodinu! Perfektní relax na horách. Animační program. Gastrofestival. Období 26. června ~ 30. srpna. Děti zdarma, možnost zkrácených pobytů již od 2 nocí! Podrobnosti...

---
Last minute - akce "na poslední chvíli"

Last minute - akce "na poslední chvíli"

Nejrychlejší informace o počtech volných pokojů, extra nabídkách a zvýhodněných cenách. Prosíme, pište nebo volejte ihned!

• Rodinný sportovní víkend (19. – 21. června)

• Letní prázdniny pro nejmenší (26. června – 4.  července)

• Letní kouzelné prázdniny (období 26. června ~ 30. srpna)

---

Těšíme se na Vás. (slunce)
tým Hotelu Duo

Hotel Duo
Horní Bečva 216
756 57 Horní Bečva, Beskydy
GPS: 49°24'52.466" N, 18°19'23.9" E, poloha na mapy.cz

telefon: 571 645 115 | mobil: 737 211 117
recepce@hotel-duo.cz | www.hotel-duo.cz

Facebook facebook.com/HotelDuo Twitter twitter.com/HotelDuo

 

? Mohly by se tyto informace hodit někomu z vaší rodiny, přátelům nebo známým? Přepošlete jim tento e-mail. Děkujeme.

---