Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.hotel-duo.cz/www/wp-content/plugins/wysija-newsletters/helpers/shortcodes.php on line 100
Májové novinky z Horní Bečvy
Hotel Duo, Horní Bečva, Beskydy - wellness a relax

Vážená paní, vážený pane,

srdečně vás zdravíme a přinášíme vám aktuální informace z Horní Bečvy.

Májové slavnosti

Májové slavnosti

# středa 30. dubna - neděle 4. května
(ve čtvrtek 1. 5. je státní svátek)

Oslavte jaro v Beskydech. Zažijte pálení čarodějnic, stavění máje i líbání pod rozkvetlou třešní. Balíček plný zážitků, dobrého jídla a relaxu ve wellness za výhodnou cenu. Od 2 nocí, děti do 15 let mají ubytování ZDARMA!

Rozcestník Outdoor Legend

Květnový sportovně-relaxační pobyt

# v období středa 7. května – pondělí 12. května
(ve čtvrtek 8. 5. je státní svátek)

Perfektní prodloužený víkend v Beskydech s možností zúčastnit se otevírání cyklo a pěších tras v okolí hotelu v rámci aktivit OutdoorLegend.cz

Pro ženy a dívky dále aquaerobik, příjemné masáže a wellness procedury, výborné jídlo, taneční i filmový večer. A spousta příležitostí pobavit se přáteli.

Možnost ubytování kdykoli v období již od 2 nocí,
děti do 15 let mají ubytování ZDARMA!

Letní prázdniny v Beskydech

Letní "kouzelné" prázdniny

# období od 28. června do 31. srpna
Pozor: možnost zkrácených pobytů již od 4 nocí!

Ještě nevíte, kam vyrazíte s dětmi na letní prázdniny? Hotel Duo v Beskydech je ta správná volba! Také během letních prázdnin mají děti do 15 let ubytování ZDARMA!

Podle dosavadního průběhu hlasování na stránce Hotel na přání bude letos v létě téma animačního programu inspirováno filmem Lovecká sezóna.

Pro vaše děti připravíme nezapomenutelný program. I pro rodiče spousta možností relaxu, sportovních aktivit, wellness, hlídání dětí (baby sitting), filmové a taneční večery, grilování a příjemné posezení na terase s jedinečným výhledem.

Last minute - akce "na poslední chvíli"

Last minute - akce "na poslední chvíli"

Nejvýhodnější pobyty na poslední chvíli, balíčky, akční ceny a zajímavé slevy. Informace o počtu volných pokojů. Žádný 'slevomat', ale Last minute Hotelu Duo!

# Wellness víkend, pátek 25. 4. – neděle 27. 4.

- Pokoj Lux, 2590 Kč / osoba /  balíček (původní cena 2990 Kč)
- Pokoj Standard, 2190 Kč / osoba / balíček (původní cena 2590 Kč)
Omezené množství pokojů, poslední 3 volné pokoje Lux a 4 pokoje Standard!

Děti na hrišti

Dětský den

# sobota 31. května - neděle 1. června

Oslavte den dětí s rodinou a přáteli v Beskydech na Horní Bečvě!

Bezva program pro děti, wellness pro rodiče, možnost hlídání dětí, dětské menu. Dva dny plné radosti a zábavy. Děti do 3 let mají ubytování ZDARMA!

# Animační program pro děti - dopoledne plné zábavy a soutěží - člověče nezlob se, ruské kuželky, lukostřelba, malování na obličej a další... # Baby sitting - hlídání dětí během programu. # Wellness procedury v akci s 30 % slevou! + neomezené využití vnitřního bazénu, fitness a vstup do saunového světa.

TIP: Uspořádejte firemní den dětí! Dohodněte se se spolupracovníky a udělejte si společný firemní výlet do Beskyd. Extra program a možnosti zábavy pro vaše děti. Kontaktujte nás pro dohodnutí termínu a podrobností.

Wellness a relax víkend v Beskydech

Wellness víkendové pobyty

# termíny ve dnech pátek - neděle

Přijeďte si odpočinout do nádherné krajiny Beskyd poblíž přehrady Horní Bečva. Budeme vás hýčkat v moderním wellness centru.

V ceně je zahrnuto ubytování na 2 noci, polopenze, 30 minutová masáž, jedna z procedur (hydromasáž, inhalace, oxyterapie, lymfodrenáž, kouzelná truhlice nebo rašelinový zábal), vstup do saunového světa, každodenní využití vnitřního vyhřívaného bazénu a další možnosti. K tomu skvělé jídlo a páteční hudební večer.

Pro sportovněji založené hosty jsou v okolí Hotelu Duo vyznačeny cyklo i pěší trasy v rámci aktivit OutdoorLegend.cz. Specialitkou je naše vlastní barefoot trasa - místo pro  procházku bosýma nohama.

Se srdečným pozdravem z Beskyd,
tým Hotelu Duo
(zdravime)

Hotel Duo
Horní Bečva 216
756 57 Horní Bečva, Beskydy
GPS: 49°24'52.466" N, 18°19'23.9" E, poloha na mapy.cz

telefon: 571 645 115 | mobil: 737 211 117
recepce@hotel-duo.cz | www.hotel-duo.cz

Facebookfacebook.com/HotelDuoTwittertwitter.com/HotelDuo

 

? Mohly by se tyto informace hodit někomu z vaší rodiny, přátelům nebo známým? Přepošlete jim tento e-mail. Děkujeme.