📣 Léto na plné pecky – Děti all inclusive!

Perfektní pobyt pro celou rodinu se spoustou zážitků, tématickým animačním programem pro děti i dospělé, výborným jídlem a grilovanými specialitami, množstvím sportovních aktivit i dalších možností – to jsou letní “kouzelné” prázdniny v Beskydech. Plus přehled novinek na prázdniny…

Dětské all inclusive

V termínu od 28. června do 12. července mají děti pobyt se vším všudy – all inclusive, včetně obědů / plné penze.

Jako odměna za vysvědčení je navíc čeká limonáda i zmrzlina po celý den zdarma, dále prima animační program, letní atrakce venku v bazénu jako lodičky nebo aqua zorbing zdarma. Poslední víkend v červnu je navíc pozveme na kolotoč, protože na Horní Bečvě se koná oblíbená hornobečvanská pouť a další víkend cyrilo-metodějská pouť na Pustevnách. Neváhejte a přijeďte s námi roztočit léto!

A pro rodiče máme extra nedělní welcome party s degustací piv a valašských specialit. P.S.: tato akce platí pro všechny naše hosty i stávající rezervace. :o)

Animační program (pro celou rodinu)

Téma animačního programu “kouzelných prázdnin” 2019 je Špionské léto aneb “Internet nezná odpověď na všechno”. Pozorovat, stopovat nebo se umět dobře schovat jsou dovednosti, které si budou moci vyzkoušet malí agenti již tyto prázdniny. K tomu spousta oblíbených her a sportovních aktivit pro všechny – malé i velké.

V letním programu jsme samozřejmě zachovali oblíbené aktivity jako společné bubnování u ohně, večerní kino, sbírání duáčků a mnohé další…

Děti a mládež mohou prožít: ~ ranní protažení těla ~ aqaudance ~ výrobu triček a špionských potřeb ~ tajnou noční misi ~ špiónskou stezku pro odvážné ~ „mise Rališka“ ~ zdolání přehrady HB ~ rozlučkovou špionpárty v kostýmech a další…

Dospělí mohou zkusit: ~ beach volejbalový turnaj ~ lukostřelbu ~ mölkky, kuželky, kroket ~ florbal nebo pingpong ~ aqaudance a saunování ~ výlety na kolech, elektrokolech, koloběžkách a další…

A to rozhodně není vše, protože o překvapení vás přece nepřipravíme. Program se také přizpůsobuje aktuálnímu počasí i vašim přáním a ohlasům.

Možnost zkrácených pobytů

Určitě se shodneme, že alespoň týden je ta správná doba pro kratší dovolenou nebo prázdninové dobrodružství, ale ze zkušeností víme, že ne vždy je to možné. Proto si můžete nově rezervovat i pobyt již od dvou nocí.

U zkrácených pobytů však nezískáte všechny výhody a bonusy, které jinak máte v ceně při pobytu na 4 nocí a déle. Platí jednoduché – čím déle zůstanete, tím více dostanete. Kontaktujte recepci Hotelu Duo a dohodněte si ten nejvhodnější termín pro váš pobyt.

Na léto jsme připraveni!

Investujeme do vaší zábavy a pohody! Pro milovníky pohybu na zdravém vzduchu a sportovní nadšence jsme připravili letní novinku – profi beach volejbalový kurt – splňující všechny parametry, včetně večerního osvětlení a ozvučení dobrou muzikou pro tu správnou atmosféru. Ranní rodinná pinkaná nebo večerní turnaj s přáteli…Druhý kurt s pevným povrchem je připraven pro florbal.

Pokud jste již někdy na Hotelu Duo prožili pobyt, jsme zvědavi, které z dalších menších i větších změn a vylepšení si všimnete. Najdete je uvnitř i porůznu v areálu hotelu. P.S.: Venkovní bazén je připraven pro osvěžující vodní hrátky i plavání. 🏊

Grilujeme a udíme

Každý podvečer grilujeme na naší terase s jedinečným výhledem na hřeben Radhoště. Můžete ochutnat grilované speciality i výborná piva z beskydských mini pivovarů.

Letos jsme pro vás rozšířili restauraci „Na prkénku“ na naši terasu, kde se budou připravovat jídla tradičním valašským způsobem přípravy – ohněm a kouřem. Vyzkoušet můžete znamenitá grilovaná zauzená žebra s čerstvým křenem, pstruha z Bečvy, domácí uzenou krkovici nebo pohankový salát s grilovanou zeleninou a uzeným pařeným sýrem + tradiční burger Duo.

Informace a objednávka akčního balíčku

Rezervace pobytu Informace

Nebo kontaktujte recepci Hotelu Duo pro rezervaci termínu vaší dovolené!

teplota 18.1 °C