Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.hotel-duo.cz/www/wp-content/plugins/wysija-newsletters/helpers/shortcodes.php on line 100
Last minute pro letní dovolenou a něco navíc
Hotel Duo, Horní Bečva, Beskydy - wellness a relax

Dobrý den,

srdečně vás zdravíme a přinášíme vám poslední novinky z Horní Bečvy.

Léto se nezadržitelně blíží a oblíbený rodinný pobyt Kouzelné prázdniny s animačním programem Lovecká sezóna bude probíhat po celé prázdniny.

---
Slevy pro Kouzelné prázdniny v Beskydech

Poslední výzva pro letní dovolenou!

Toto je okamžik, na který čekají milovníci last minute pobytů. Ano, slevy na poslední chvíli pro pobyty v prvním a druhém prázdninovém týdnu jsou zde!

Je to velmi snadné. Podívejte se na možnosti ubytování a ceny pobytu, rozhodněte se pro počet nocí podle vašich možností a kontaktujte naši milou recepci Hotelu Duo s nezávaznou poptávkou. Obratem vám odpovíme, případně si upřesníme požadavky na váš pobyt.

Pokud je vše OK, děti se těší, pak už stačí jen uhradit zálohu 30 % a tradá, brzy na viděnou na Horní Bečvě. (zdravime)

---
10 důvodů proč zvolit Hotel Duo

10 důvodů pro dovolenou na Hotelu Duo

Zajímá vás, proč je Hotel Duo skvělým místem pro letní dovolenou 2014? Nemůžeme vyjmenovat všechno, ale 10 dobrých důvodů by mohlo stačit. Přečtěte si více...

---
Letní prázdniny v Beskydech

Letní "kouzelné" prázdniny

# období od 28. června ~ do 31. srpna
Pozor: možnost zkrácených pobytů!

Zanedlouho začíná letní sezona dovolených a prázdnin.  Během prázdnin mají děti do 15 let ubytování na Hotelu Duo ZDARMA již od 2 nocí!

Připravili jsme rodinný animační program "Lovecká sezóna", volně inspirovaný stejnojmenným úspěšným filmem. Děti se tak mohou těšit na oblíbené bubnování u ohně, rozeznávání lesních zvířat a jejich stop, stezku odvahy nebo šipkovanou. Pro pohyb v terénu se děti naučí orientaci podle mapy a kompasu, vázání uzlů, nebo vaření polévky v kotlíku nad ohněm.

Už nyní můžeme také slíbit oblíbené večerní plavání při svíčkách se saunováním, živou hudbu na terase nebo promítání těch nejlepších filmů pro děti i dospělé.

---
Beskydské jehněčí

Gastrofestival ~ znamenité večeře po celý týden

Dovolená či prázdniny - to je také výborné jídlo a pití. Pro každý večer jsme pro vás připravili na výběr ta nejlepší jídla, podle nejlepších receptů, které připravuje šikovný tým kuchařů a kuchařek Hotelu Duo. Podívejte se na menu, které pro vás připravujeme, včetně bezlepkových jídel, oblíbených dětských pokrmů a doporučených nápojů.

---
Ambasador doporučuje Hotel Duo

Ambasador Hotelu Duo

Ambasador je spokojený návštěvník Hotelu Duo, náš vyslanec, přesvědčený nositel doporučení toho správného místa pro pobyt, wellness, dovolenou nebo firemní akci. Čestná funkce s mnoha praktickými výhodami.

Staňte se ambasadorem Hotelu Duo a získejte slevu 10 % z ceny ubytování pro vás i hosta, který přijede na základě vašeho doporučení, slevu 30 % na wellness proceduru, bezplatný vstup do klubu Peklo, osobní poděkování od ředitele Hotelu Duo, večer s šéfem u grilu a další drobnosti. Přečtěte si více...

---
Last minute - akce "na poslední chvíli"

Last minute - akce "na poslední chvíli"

Nejvýhodnější pobyty na poslední chvíli, balíčky, akční ceny a zajímavé slevy. Informace o počtu volných pokojů. Žádný 'slevomat', ale Last minute Hotelu Duo!

# Wellness víkend, pátek 20. 6. – neděle 22. 6.
- Pokoj Retro, 2190 Kč / osoba / balíček (původní cena 2590 Kč) - poslední volné pokoje!

# Wellness neděle, neděle 22. 6. - pondělí 23. 6.
- podrobný ceník a slevy, několik volných pokojů Lux i Retro

# Kouzelné prázdniny, neděle 29. 6. - sobota 19. 7.
- podrobný ceník a slevy, několik volných pokojů Lux i Retro

---

Se srdečným pozdravem z Beskyd,
a prázdninám zdar!

tým Hotelu Duo
(zdravime)

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Hotel Duo
Horní Bečva 216
756 57 Horní Bečva, Beskydy
GPS: 49°24'52.466" N, 18°19'23.9" E, poloha na mapy.cz

telefon: 571 645 115 | mobil: 737 211 117
recepce@hotel-duo.cz | www.hotel-duo.cz

Facebookfacebook.com/HotelDuoTwittertwitter.com/HotelDuo

 

? Mohly by se tyto informace hodit někomu z vaší rodiny, přátelům nebo známým? Přepošlete jim tento e-mail. Děkujeme.

---