Medical wellness centrum – relax v Beskydech

1. Bazén s masážním chrličem

Bazén s famózní atmosférou, masážní chrlič, který z vás přívalem vody smyje všechny starosti a na závěr můžete relaxovat na pohodlných lehátkách s dech beroucím výhledem na beskydské vrcholky.

Svislý bazénový zvedací systém Handi-Move HM 3200

Hotel Duo umožňuje využití bazénu imobilním hostům (i skupinám) díky zvedacímu systému Handi-Move HM 3200. Podrobnosti a parametry.

2. Kneippův masážní chodník

Kneippův chodník funguje na jednoduchém principu. Ve dvou oddělených bazéncích se dnem pokrytým oblázky je 40°C teplá voda a 12°C studená voda. Procházíte se v bazénku s teplou vodou a chodidla si důkladně prohřejete. Poté několik vteřin přešlapujete i v bazénku se studenou vodou a celý cyklus několikrát opakujete. Hlavním účinkem této procedury je zlepšení prokrvení nohou, celkového metabolismu a krevního oběhu. Oblázky na dně masírují chodidla a střídáním tepla a chladu zlepšíte prokrvení celého těla.

3. Privátní spa – lázně jen pro vás

V luxusně vybavené místnosti budete mít neomezeně k dispozici parní kabinu rhassoul, relaxační lůžko a klid zajištěný jen pro sebe.

4. Rhassoul – parní a peelingová kabina

Během procedury dochází k prohřátí těla v parní kabině a k aplikaci marocké jílové zeminy nebo jiného peelingu na pokožku celého těla. Přednostmi marockého jílu jsou vysoký obsah minerálů, silné čistící účinky a zároveň šetrnost k pokožce. Rassoul dokonale pročisťuje a vyživuje pleť, pokožku celého těla dodává výživu i vlasům a nehtům.

5. Solná sauna – haloterapie

Unikátní spojení solné terapie, barevné terapie a sauny, kdy během saunování budete inhalovat himálájskou sůl ve formě suchého aerosolu. Dosažená účinnost inhalace je vyšší než v solné jeskyni, kde není používán generátor suchého aerosolu.
Hlavní podstatou účinnosti solného aerosolu je inhalace významného počtu vdechovaných částic (1-5 mikronů). Tyto částečky jsou pro lidský dýchací systém nejvíce efektivní složkou. Solný aerosol vyčistí vzduch a vytvoří antibakteriální, téměř sterilní prostředí.
Účinky solného aerosolu na lidský organismus jsou podloženy desítkami let zkušeností. Terapie je určena především pro osoby trpící onemocněním cest dýchacích, alergiemi, astmatem, chronickou bronchitidou, kožními chorobami, poruchami krevního oběhu a tlaku. Solný aerosol je samozřejmě vhodný i k celkové relaxaci a regeneraci lidského organismu.

6. Bio sauna

Bio sauna je kombinací finské a parní sauny. Je vyhřívána na teplotu 40-70 °C, nicméně s vyšší relativní vlhkostí vzduchu, která se blíží parní sauně. Pozitivní atmosféra v Bio sauně je dotvořena jemným osvětlením.

7. Skotská ochlazovací sprcha

Intenzivní ochlazení ze všech směrů.

8. Ochlazovací bazének

Každý saunař ví, že ochlazení v bazénku nebo ve sněhu nic nenahradí. Protože sníh není celý rok, tak jsme zvolili jistotu ochlazovacího bazénku.

9. Mystická odpočívárna – černá komora

Jsou zážitky, které se nedají popsat, ale musíte si je prožít.

10. Rehabilitační hydromasážní vany

Výkonný systém vířivky a perličky s vícezónovým systém terapie 8 vodních trysek, 30 mikrotrysek a perličky s 176 vzduchovými masážními tryskami. Programy pro rehabilitaci, relaxaci a lymfatickou masáž.

11. Přístrojová lymfodrenáž

Postupující a pulzující tlaková vlna vám poskytne jemnou masáž, která podporuje přirozené proudění lymfy celým tělem, podobně jako u manuální lymfodrenáže – napomáhá k celkové detoxikaci organizmu, zlepšení metabolizmu, zlepšení kvality pleti a fyzické kondice.

12. Inhalace

K inhalaci využíváme minerální vodu Vincentka, která zlepšuje funkci sliznice dýchacích cest, působí protizánětlivě a usnadňuje vykašlávání. Pravidelné inhalace jsou vhodné pro osoby s onemocněním horních i dolních cest dýchacích, alergiky a astmatiky nebo pro osoby pohybující se v prostorách s klimatizací, osoby žijící v městských aglomeracích a pro kuřáky.

13. Kyslíková terapie ‚oxylive‘

Budete inhalovat 95% kyslík, vyrobený speciálním koncentrátorem. Vědecky ověřená metoda, která při dlouhodobější aplikaci přináší až 40% zlepšení paměti, spánku a zlepšuje výživu tkání.

14. Masáže

Není nic lepšího pro obnovu vaší fyzické i psychické kondice, zlepšení zdravotního stavu či boji proti civilizačním problémům jako jsou bolesti zad a šíje než citlivé prsty našich masérek a masérů. Vybrat si můžete z celé škály masáží, od klasické, lávovými kameny, havajské, medové…a nechte se hýčkat!

15. Kosmetika Sothys Paris, Ryor a Saloos

Wellness centrum Hotelu Duo využívá profesionální kosmetické přípravky Sothys Paris a dále české značky Ryor a Saloos. Využíváme širokou řadu přípravků, sloužící k ošetření pleti obličeje i pokožky celého těla.

Ceník procedur wellness centra Hotelu Duo

Wellness třetího tisíciletí v srdci Beskyd

Pozitivní energií nabité prostory přinášejí návštěvníkům pohlazení všech smyslů a díky širokému výběru léčebných a kosmetických procedur uspokojí i ty nejnáročnější hosty.

Při návrhu a rekonstrukci wellness centra Hotelu Duo se povedlo zachovat atmosféru a ducha místa, které bylo postaveno v roce 1985 jako ‚rehabilitační pavilón‘ pro zaměstnance podniku VOKD a následně přetvořit tmavé místo ‚ve sklepě hotelu‘ ve špičkový bazén s dech beroucím výhledem na beskydské vrcholky a medical wellness s famózní atmosférou.

Kosmetika Sothys ParisDíky prolínání původních materiálů s novými, použití místního modřínu, industriální čedičové podlaze a plně funkčnímu dispozičnímu řešení s vtipně řešenými detaily vznikla ve wellness centru harmonická atmosféra, která je nedostižně vzdálena ruchu a chaosu velkých bazénů nebo anonymních wellness center.

Zajímavostí je unikátní dispoziční a funkční řešení dvou saun, vlastní medical wellness s recepcí zaměřenou na přání návštěvníka, smíšená šatna se samostatnými převlékacími boxy, komplexní bezbariérové řešení, umístění sprch a toalet v mokré části bazénu, a také použití nejmodernějších technologií osvětlení, vzduchotechniky a ozvučení, které umocňují zážitek z pobytu.

Samostatnou pozornost si zaslouží kombinace dvou saun – solné a variabilní, ochlazovacího bazénku a horské sprchy s mystickou odpočívárnou. Funkčně můžete celodenně využít až osm různých režimů, které se liší teplotou, vlhkostí a samozřejmě i návštěvníky – jiné požadavky mají ženy, rodiny s dětmi nebo zkušení saunaři zvyklí na 95 °C.

Třešničkou na dortu je zásadní přepracování prostoru masáží v moderní medical wellness. Zastaralý model společné místnosti rozdělené paravány a závěsy, kde návštěvníci nemají klid ani soukromí byl přetvořen na útulné individuální kabiny pro možnost dokonalé relaxace při masáži, kosmetice Ryor a Saloos a celé plejádě dalších procedur v promyšleně koncipovaném prostředí.

Použité materiály, speciální nábytek, vypočtená akustika a ambientní osvětlení umocní váš zážitek z návštěvy.

Přijďte si odpočinout a nabrat nové síly do wellness centra Hotelu Duo.

Vyberte si z naší akční nabídky balíčků pobytů nebo kontaktujte recepci Hotelu Duo a rezervujte si váš pobyt. Přijeďte s celou rodinou i přáteli. Bude nám radostí se o vás postarat.

Těšíme se na Vaši návštěvu.
Váš tým Hotelu Duo

Dejte vědět o wellness centru na Horní Bečvě svým přátelům a známým:

Získejte měsíční novinky nebo last minute akce Hotelu Duo jako první!