Bezbariérový Hotel Duo

přístupné vozíčkářům a imobilním osobám

 • Všechny společné prostory hlavní budovy Lux jsou bezbariérově přístupné výtahem, včetně přístupu na toalety, do wellness centra, fitness, restaurace, baru, konferenčního sálu a salonků.
 • Vybrané pokoje a apartmány kategorie Lux mají koupelny uzpůsobené pro pohyb imobilních hostů.
 • Bezproblémové parkování a přístup do Hotelu Duo výtahem.
 • Vnitřní bazén je rovněž přístupný pro imobilní hosty pomocí zvedacího systému HM 3200.

Svislý zvedacího systém Handi-Move HM 3200

Při návštěvě Hotelu Duo můžete požádat obsluhu bazénu ve wellness centru o asistenci pro imobilní osobu (nebo skupinu) při vstupu/opuštění bazénu.

 • Handi-Move-3200přenosný svislý zvedací systém s bateriovým pohonem
 • velmi široká škála uchycovacích a podpůrných příslušenství vhodných pro bazény – zvedací plachta, sedačka, zvedací hák
 • snadná obsluha zařízení
 • napájení systému akumulátorem, chrání před úrazem elektrickým proudem
 • možnost otáčení kolem osy o 360 stupňů

Parametry zvedáku

 • maximální zvedaná hmotnost 135 kg
 • napájení akumulátorem 24 V (7 Ah)
 • nabíječka integrována v zařízení
 • maximální zvedací výška cca 170 cm
 • konstrukce vyrobena z nerez oceli
 • vzduchové dálkové ovládání

Video

Možnosti pro organizace, kluby a skupiny

 • Mimo hlavní sezónu zvýhodněné ceny pro vaši skupinovou akci (více než 20 účastníků)!
 • Hotel Duo má velmi příznivé ceny za ubytování a stravování, včetně možnosti využití moderního wellness centra v ceně. Samozřejmostí je bezplatný pronájem sálu, salonků, případně další prostor třeba pro cvičení a vaše další aktivity.
 • Zdarma je také zapůjčení techniky a vybavení (dataprojektor, plátno, ozvučení). Mimo víkendy Vám rádi vyhradíme čas pro cvičení a plavání ve vnitřním bazénu a saunách.
 • A na konec – nádherný výhled z terasy hotelu na hřeben Radhoště a do údolí Horní Bečvy je k nezaplacení. Virtuální prohlídka Hotelu Duo.

Přehled možností Hotelu Duo

[slideshare id=72655996&doc=hotelduo-predstaveni-stp-170228095733]

 

Prezentace „Přehled výhod Hotelu Duo“ ke stažení (PDF, 8.7 MB)

 

V případě jakýchkoliv dotazů, vypracování nabídky a dohodnutí termínu pro vaši akci kontaktujte prosím manažerku obchodu, telefon 733 122 532 ~ obchod@hotel-duo.cz

 

Reference

Svaz tělesně postižených v ČR

Svaz tělesně postižených v ČR, z.s. města Brna již po mnoho roků využívá pobytových služeb na Horní Bečvě v Hotelu Duo za účelem rekondičních pobytů pro těžce zdravotně postižené a s poskytnutými službami byli dosud spokojeni.

Toto zařízení je jedna z mála, které umožňuje bezbariérový přístup nejen do hotelu, ale i po celém interiéru. Má osm bezbariérových pokojů, které umožňuji ubytování imobilních osob, snad by stálo za úvahu vyhradit několik vyhrazených parkovacích míst poblíž hotelu. Konkrétně: s ubytováním spokojeni, taktéž se stravou i případně s požadovanou  obsluhou, k personálu nebylo výtek, byli ke zdravotně postiženým pozorní.

S vedením hotelu bylo vždy dostupné a vstřícné. Bohužel jsou málo využívány rehabilitační služby (masáže), zdá se účastníkům kurzu cenově nedostupné. Z celkového pohledu lze konstatovat, že  služby pozitivně převládají a budou v budoucnu výše uvedeném zařízení vyhledávaný.

Jindřich Sedlák
předseda MO STP Brno Lesná, místopředseda MěO  Brno
a JmK STP a organizátor rekondičních pobytů   zdravotně postižených

ROSKA Brno-venkov

Do Hotelu Duo jezdíme již několik roků. Co se týče ubytování, každým rokem se zlepšuje a zlepšuje. Je na výborné úrovni, a to ať se týká bezbariérovosti, čistoty pokojů či ochoty pokojských. Pokud je nějaký problém personál se ho snaží ihned řešit ve prospěch hostů.

Co se týče stravy, není co vytknout. Záleží také na hostech, jakou formu stravy si zvolí. Naši členové si raději připlatí, a potom si mohou stravu vybrat dle své chuti. Za celou dobu co sem jezdíme, si ještě nikdo nestěžoval na stravu. Kvalita je na výborné úrovni, porce dostačující a pestrost dobrá. Pokud někdo potřebovat dietu vzhledem ke svému zdravotnímu stavu, nebyl problém toto domluvit s kuchařem. No a personál je vždy ochoten poradit, popřípadě vyřešit problémy, pokud by nějaké nastaly.

Co říct závěrem, nejde jinak, než, že Hotel Duo můžeme jen doporučit, je zde krásná příroda, ochotní lidé a super zaměstnanci hotelu, kde i v nepříznivém počasí se dá zajistit vhodný program. Nelze také opomenout pěkný bazén, který je již vhodný i pro vozíčkáře – je zde umístěn zvedák do bazénu.

Věra Dvořáková
ROSKA Brno-venkov

Svaz důchodců, Frýdek-Místek

V Hotelu Duo jsme byli se skupinou seniorů několikrát po sobě. Prostředí, kde se Hotel Duo leží v krásné přírodě s pěknými výhledy na Radhošť, Moravskoslezské Beskydy a na Vsetínské vrchy. Je to oblast vhodná pro nenáročné turistické výlety vhodné i pro seniory. Autobus do Rožnova- skanzenu jezdí několikrát denně. Lze navštívit Pustevny, Soláň, Třeštík, Bílou, Velké Karlovice atd.

Hotel je pěkně vybaven, lze použít bazén, saunu i další lázeňské procedury, ale také venkovní prostory pro pořádání různých akcí. Pokoje mají TV, koupelnu…

Lze využít i klubovnu s krbem pro večerní program. Personál hotelu je ochotný a na profesionální úrovni. Také jídlo, zvláště snídaňové frgály jsou vyhledávanou pochoutkou.

O tom, že se nám tam opravdu líbí, svědčí i to, že tam letos opět se skupinou 40 seniorů jedeme již po několikáté. Děkujeme za krásné prostředí, milý personál a dobrou kuchyni.
Doporučujeme všem, nebudete zklamání.

Mgr Eva Slánská
Svaz důchodců, Frýdek-Místek

 

Těšíme se na setkání s Vámi.
Tým Hotelu Duo

↓ Doporučte bezbariérový Hotel Duo vašim známým nebo vaší organizaci.

Získejte měsíční novinky nebo last minute akce Hotelu Duo jako první!