10 důvodů pro dovolenou na Hotelu Duo

Zajímá vás, proč je Hotel Duo skvělým místem pro kouzelnou letní dovolenou?
Nemůžeme vyjmenovat všechno, ale 10 dobrých důvodů by vás mohlo přesvědčit.

SenSrdce[1] Nejlepší prázdninový pobyt, měřeno poměrem cena/hodnota

Letní dovolená, kde mají děti ubytování zdarma! Skvělý animační program pro děti, letos také pro dospělé. Zapůjčení sportovního vybavení, kol, koloběžek, holí pro nordic walking zdarma. Skvělé jídlo, báječné wellness, bazén, atrakce v areálu Hotelu Duo. Zážitky, pohoda, radost, odpočinek.

[2] Perfektní animační program pro děti a dospělé

Také tyto prázdniny se o zábavu dětí i dospělých budou starat proškolení animátoři, kteří zajistí super program pro všechny, ve dne i v noci, za každého počasí. Hlasujte pro téma animačního programu.

[3] Nejvřelejší rodinná atmosféra

Slunce PohodaNaše hosty máme rádi a tak zažijete pohodovou a rodinnou atmosféru. Skvělý tým všech zaměstnanců i tým animátorů se postará o báječný letní zážitek. Děti si najdou nové kamarády a dospělí se mohou věnovat svým partnerstvím i novým přátelstvím.

[4] Množství aktivit v areálu Hotelu Duo

Rozlehlý areál se sportovišti, venkovním bazénem, atrakcemi, hřišti, venkovní posilovnou a malým lanovým parčíkem jsou vám k dispozici.09-HotelDuoCyklisteLouka

Garantujeme vám, že se nebudete nudit i kdyby bylo venku škaredě. Wellness centrum s vnitřním bazénem, saunový svět, velká dětská herna, hrnčířská dílna, to je spousta dalších možností.

[5] Úžasné a pohostinné prostředí Valašska

Pohled z dálky na Hotel Duo

Nabijete se energií do zásoby v harmonickém prostředí beskydských lesů a strání.

Zažijte pohodu Horní Bečvy i celého Valašska, rázovité místní obyvatele, pohostinnost, výborné jídlo, valašskou slivovici a pozitivního ducha místa.

[6] Půjčovna kol, elektrokol, koloběžek, holí nordic walking a elektrických tříkolek

KoloběžkaRenovovali jsme a podstatně rozšířili nabídku půjčovny vybavení. Máte možnost zapůjčit si horská kola (velká i dětská) a koloběžky (3 různé velikosti) včetně přileb, horská elektrokola Rock Machine eBlizz e70 (novinka), hole pro nordic walking, elektrické tříkolky pro hůře se pohybující návštěvníky, i další vybavení pro sportování v areálu hotelu – tenisové i badmintonové rakety, míče, venkovní „Člověče nezlob se“ nebo kuželky, pétanque a vybavení pro venkovní florbal.

[7] Netradiční zážitky

Světýlko na cestěBubnování u ohně, loutkář a vypravěč pohádek, pevnost Boyard, světýlková diskotéka, degustace valašských specialit, noční cesta světla, koloběžky pod Vysokou nebo procházka bosou nohou v ranní rose.

Pro malé i velké, každý den něco. 😉

[8] Báječný relax ve wellness – speciální letní procedury i dětské masáže

Kosmetika Sothys Paris

Relaxujte ve wellness zatímco naši animátoři zabaví vaše děti. Využijte třeba chladivou masáž Ledové osvěžení anebo naopak udělejte radost vašim ratolestem dětskou masáží. I ony si zaslouží parádní prázdninový relax!

[9] Vynikající gastronomie – valašská, česká a italská kuchyně

Nakupujeme co nejvíce čerstvé potraviny, spolupracujeme s místními dodavateli a také si vyrábíme vlastní speciality (šťávy, marmelády, pesto, uzené ryby…).Letní grilování na terase, Hotel Duo, Beskydy

Vyzkoušíte si Letní gastrofestival nebo parádní grilované speciality na nejkrásnější terase v Beskydech. Dostatek jídel pro vegetariány i bezlepková jídla.

[10] Bez dlouhého a únavného cestování, bezpečná destinace, kterou důvěrně znáte

Map GPSDo Beskyd na Horní Bečvu dojedete pohodlně a poměrně rychle, Hotel Duo je pár minut od hlavního tahu Valašské Meziříčí – Rožnov pod Radhoštěm – Makov (SR) na rychlostní silnici R35/E442. Klidné prostředí a bezpečný areál, což vám zahraniční destinace bohužel nemohou zajistit.

Nebudete trčet půl dne na letišti ani Vám nezměníme čas odjezdu nebo příjezdu. 🙂

[11 – extra] „Bez obav“

Připravili jsme pro vás nové podmínky a mnoho opatření, aby jste se cítili v pohodě, bezpečně a mohli vaše plány kdykoli změnit nebo přizpůsobit vašim potřebám.

 .

Těšíme se na vaši návštěvu, brzy na viděnou!
tým Hotelu Duo

Poptávka pobytu Informace

close
Získejte měsíční novinky nebo last minute akce Hotelu Duo jako první!