10 důvodů pro dovolenou na Hotelu Duo

Zajímá vás, proč je Hotel Duo skvělým místem pro kouzelnou letní dovolenou?
Nemůžeme vyjmenovat všechno, ale 10 dobrých důvodů by vás mohlo přesvědčit.

SenSrdce[1] Nejlepší prázdninový pobyt v Beskydech

Letní dovolená, kde mají děti ubytování zdarma! Skvělý animační program pro děti a dospělé. Zapůjčení sportovního vybavení, kol, koloběžek, holí pro nordic walking zdarma. Skvělé jídlo, báječné wellness, bazén, atrakce v areálu Hotelu Duo. Zážitky, pohoda, radost, odpočinek.

[2] Perfektní animační program pro děti a dospělé – Pohádkové léto

Také tyto prázdniny se o zábavu dětí i dospělých budou starat proškolení animátoři, kteří zajistí super program pro všechny, ve dne i v noci, za každého počasí.

[3] Rodinná atmosféra

Slunce PohodaZažijete pohodovou a rodinnou atmosféru. Skvělý tým všech zaměstnanců i tým animátorů se postará o báječný letní zážitek. Děti si najdou nové kamarády a dospělí mohou v klidu relaxovat.

[4] Každou středu hraje cimbálovka Radhošť

Rozlehlý areál se sportovišti, venkovním bazénem, atrakcemi, hřišti, beach volejbalovým hřištěm, venkovní posilovnou a lanovým parčíkem jsou vám k dispozici.09-HotelDuoCyklisteLouka

Garantujeme vám, že se nebudete nudit i kdyby bylo venku škaredě. Wellness centrum s vnitřním bazénem, saunový svět, velká dětská herna, hrnčířská dílna, to je spousta dalších možností.

[5] Krásné prostředí Valašska

Pohled z dálky na Hotel Duo

Nabijete se energií do zásoby v harmonickém prostředí beskydských lesů a strání.

Zažijte pohodu Horní Bečvy i celého Valašska, rázovité místní obyvatele, pohostinnost, výborné jídlo, valašskou slivovici a pozitivního ducha místa.

[6] Půjčovna kol, elektrokol, koloběžek, holí nordic walking a elektrických tříkolek

KoloběžkaRenovovali jsme a podstatně rozšířili nabídku půjčovny vybavení. Máte možnost zapůjčit si horská kola (velká i dětská) a koloběžky (3 různé velikosti) včetně přileb, horská elektrokola Rock Machine eBlizz e70, hole pro nordic walking, elektrické tříkolky pro hůře se pohybující návštěvníky, i další vybavení pro sportování v areálu hotelu – tenisové i badmintonové rakety, míče, venkovní „Člověče nezlob se“ nebo kuželky, pétanque a vybavení pro venkovní florbal.

[7] Netradiční zážitky pro děti i dospělé

Světýlko na cestěCimbálovka, loutkář a vypravěč pohádek, pevnost Boyard, světýlková diskotéka, degustace valašských specialit, noční cesta světla, koloběžky pod Vysokou nebo procházka bosou nohou v ranní rose.

Pro malé i velké, každý den něco. 😉

[8] Relax ve wellness – speciální letní procedury i dětské masáže

Kosmetika Sothys Paris

Relaxujte ve wellness zatímco naši animátoři zabaví vaše děti. Využijte třeba chladivou masáž Ledové osvěžení anebo naopak udělejte radost vašim ratolestem dětskou masáží. I ony si zaslouží parádní prázdninový relax!

[9] Vynikající gastronomie – valašská i česká kuchyně

Vaříme z čerstvých potravin, spolupracujeme s místními dodavateli a také si vyrábíme vlastní speciality (šťávy, marmelády, pesto, uzené ryby…).Letní grilování na terase, Hotel Duo, Beskydy

Vyzkoušíte si Letní gastrofestival nebo parádní grilované speciality na nejkrásnější terase v Beskydech. Dětské menu, dostatek jídel pro vegetariány i bezlepková jídla.

[10] Bez dlouhého a únavného cestování, bezpečná destinace, kterou důvěrně znáte

Map GPSDo Beskyd na Horní Bečvu dojedete pohodlně a poměrně rychle, Hotel Duo je pár minut od hlavního tahu Valašské Meziříčí – Rožnov pod Radhoštěm – Makov (SR) na rychlostní silnici R35/E442. Klidné prostředí a bezpečný areál, což vám zahraniční destinace bohužel nemohou zajistit.

Bez palivových příplatků a COVID kontrol. Nebudete trčet půl dne na letišti ani Vám nezměníme čas odjezdu nebo příjezdu. 🙂

 .

Těšíme se na vaši návštěvu, brzy na viděnou!
tým Hotelu Duo

Poptávka pobytu Informace

close
Získejte měsíční novinky nebo last minute akce Hotelu Duo jako první!