Ubytování na horách – Horní Bečva

Hotel Duo se nachází v chráněné krajinné oblasti Beskydy v obci Horní Bečva nedaleko centra obce, které je vzdálené cca 3 km (asi 30 minut klidné chůze). Jedinečný výhled do údolí řeky Bečvy a na přehradu v kombinaci s výhledem na horský hřeben Pusteven a Radhoště činí z našeho hotelu unikátní místo pro prožití vašeho pobytu.

Hotel je situován do dvou samostatných budov, Lux a Retro, s celkovou kapacitou 150 lůžek. Budovy jsou od sebe vzdáleny cca 50 metrů. Celý hotel je nekuřácký, cyklisté i domácí mazlíčci jsou vítáni, bezplatné WiFi připojení na internet v celém hotelu a pokojích.

Hlavní budova – Lux

Apartmány a pokoje Lux22 dvoulůžkových pokojů, 4 třílůžkové pokoje přizpůsobené pro hendikepované a 10 čtyřlůžkových apartmánů. Všechny pokoje a apartmány jsou kategorie Lux.
Na některé pokoje lze umístit přistýlku.


Apartmán Lux

Moderní 4 lůžkový apartmán, který tvoří 2 samostatné pokoje se společným sociálním zařízením. Apartmá je vybaveno hezkým nábytkem z masívního modřínového dřeva. Vybaveno pracovním stolem, LCD televizorem, sedací soupravou a Wi-Fi připojením na internet.

Podrobný popis apartmá Lux

Pokoj Lux

Moderní dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou a toaletou. Pokoj je vybaven hezkým nábytkem z masívního modřínového dřeva. Pokoj má prostorný pracovní stůl, LCD televizor a křesílko.

Podrobný popis pokoje Lux

V hlavní budově se dále nachází:

  • fitness centrum
  • konferenční sál
  • jednací místnost
  • sportovní salonek

Bezbariérově přístupnéVybrané pokoje a apartmány kategorie Lux mají koupelny uzpůsobené pro pohyb imobilních hostů.

Všechny společné prostory hlavní budovy jsou bezbariérově přístupné výtahem, včetně přístupu na toalety, do wellness, fitness, restaurace, baru, konferenčního sálu a salonků.

Vedlejší budova – Retro

Apartmány a pokoje Retro14 dvoulůžkových pokojů, 3 čtyřlůžkové pokoje a 2 speciální apartmány – Apartmá tajemníka (502) a Spartakiádní apartmá (501). Na některé pokoje lze umístit přistýlku. Všechny pokoje a apartmány jsou kategorie Retro.

Apartmán Retro

Nově zrekonstruovaný apartmán vybavený designovým retro nábytkem, originální retro výzdobou, LED TV a Wi-Fi internetem. Nové 3D matrace pro lepší spánek. Vlastní koupelna s toaletou.

Podrobný popis apartmá Retro

Pokoj Retro

Nově zrekonstruovaný pokoj vybavený designovým retro nábytkem, originální retro výzdobou, LED TV a Wi-Fi internetem. Nové 3D matrace pro lepší spánek. Vlastní koupelna s toaletou.

Podrobný popis pokoje Retro

V budově Retro se dále nachází:

  • krbovna s barem
  • Retro klub
  • apartmá krajského tajemníka

  • jednací místnost
  • keramická dílna
  • spartakiádní apartmá

Líbí se vám pokoje a prostředí Hotelu Duo? Přijeďte do Beskyd na Horní Bečvu.
V zimě i v létě, dovolená nebo relax, s dětmi nebo přáteli, firemní akce.

Akční nabídka pobytů Rezervace Informace

Získejte měsíční novinky nebo last minute akce Hotelu Duo jako první!