Práce, zaměstnání a brigády

Hotel Duo na Horní Bečvě v Beskydech je moderní hotel se 150 lůžky, medical wellness centrem, výbornou restaurací Na prkénku s oceněním Czech Specials, velkou terasou pro 80 hostů s grilem a nádherným výhledem na Radhošt, barem, krásným areálem se sportovišti a atrakcemi.

Recepční

Máte rádi krásnou přírodu Beskyd a rádi pracujete s lidmi? Pak hledáme právě Vás! Do našeho Hotelu Duo v Beskydech hledáme spolehlivého a usměvavého recepčního / recepční.

⭐ Náplň práce

  • Vítání a ubytovávání hostů
  • Poskytování informací o hotelu a okolních atrakcích
  • Řešení požadavků a dotazů hostů
  • Práce s rezervačním systémem
  • Administrativní úkoly spojené s provozem recepce

⭐ Požadavky

  • Příjemné vystupování a komunikativnost
  • Zodpovědnost a spolehlivost
  • Schopnost práce na PC (MS Office, rezervační systém Agnis výhodou)
  • Flexibilitu a ochotu pracovat na směny
  • Znalost anglického jazyka výhodou

⭐ Odměna a další informace

  • Práci v krásném prostředí Beskyd
  • Přátelský kolektiv a příjemnou pracovní atmosféru
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • Zaměstnanecké benefity
  • Odpovídající finanční ohodnocení

Grillmaster

Hotel Duo v krásném prostředí Beskyd hledá šikovného a nadšeného Grillmastera, který se připojí k našemu týmu. Pokud máte vášeň pro grilování a toužíte pracovat v jednom z nejkrásnějších regionů České republiky, je tato pozice právě pro Vás!

  • Příprava a grilování různých druhů masa, ryb, zeleniny a dalších surovin dle standardů hotelu.
  • Zajištění vysoké kvality servírovaných pokrmů a jejich atraktivní prezentace.
  • Dodržování hygienických a bezpečnostních předpisů při práci.
  • Spolupráce s týmem kuchyně
  • Podílení se na tvorbě grilovacích menu a specialit.
  • Péče o grilovací zařízení a jejich údržba.

⭐ Požadavky

  • Zkušenost s grilováním a přípravou pokrmů na grilu.
  • Znalost různých grilovacích technik a typů grilů.
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu.
  • Dobré komunikační dovednosti a vstřícný přístup k hostům.
  • Znalost hygienických standardů a bezpečnostních pravidel.

  • Práci v krásném a klidném prostředí Beskyd.
  • Možnost ubytování a stravování
  • Přátelský a profesionální tým.
  • Atraktivní platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity.
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání.
  • Práce na HPP nebo sezónně DPP

Kuchař/ka

Hotel Duo v malebném prostředí Beskyd hledá talentovaného a vášnivého kuchaře, který se připojí k našemu kulinářskému týmu. Pokud máte rádi vaření a chcete pracovat v jednom z nejkrásnějších regionů České republiky, je tato pozice právě pro Vás!

  • Příprava a vaření pokrmů dle menu a standardů hotelu.
  • Zajištění vysoké kvality servírovaných jídel a jejich atraktivní prezentace.
  • Podílení se na tvorbě menu a nabídek speciálních pokrmů.
  • Péče o kuchyňské vybavení a jeho údržba.

⭐ Požadavky

  • Zkušenost s vařením v profesionální kuchyni.
  • Znalost různých kuchařských technik a metod.

Máte zájem?

Pokud vás některá pozice zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete nám prosím svůj životopis a motivační dopis na prace@hotel-duo.cz nebo volejte 733 122 532. Přijeďte se podívat na Hotel Duo a dohodněte si pracovní pohovor. Rádi vás poznáme!

Získejte měsíční novinky nebo last minute akce Hotelu Duo jako první!