Práce, zaměstnání a brigády

Hotel Duo na Horní Bečvě v Beskydech je moderní hotel se 150 lůžky, medical wellness centrem, výbornou restaurací Na prkénku s oceněním Czech Specials, velkou terasou pro 80 hostů s grilem a nádherným výhledem na Radhošt, barem, krásným areálem se sportovišti a atrakcemi.

Bonusy a výhody pro všechny zaměstnance

  • Hotel Duo je férový zaměstnavatel, získáte vyváženou pracovní smlouvu / dohodu (dle typu práce).
  • Pravidelná výplata včetně všech odvodů důchodového a zdravotního pojištění.
  • Možnost bezplatného ubytování na zaměstnanecké ubytovně přímo v areálu hotelu.
  • Výborné bezplatné zaměstnanecké stravování.
  • Věrnostní a sezónní odměny a finanční bonusy při splnění dohodnutých cílů.
  • Možnost využívat sportoviště Hotelu Duo, vnitřní i venkovní bazén.
  • Možnost zapůjčení horkých kol, koloběžek a dalšího vybavení.
  • Bezplatný WiFi přístup na internet ve všech prostorách hotelu i na ubytovně.
  • Zaměstnanecká sleva na ubytování pro rodinné příslušníky.
  • Krásné prostředí Horní Bečvy v Beskydech a skvělý tým spolupracovníků.

Perspektivní kariéra je na dosah! Máte zájem?

Kuchař | Kuchařka

⭐ Náplň práce

  • příprava pokrmů teplé a studené kuchyně
  • udržování čistoty a pořádku

⭐ Požadavky

  • praxe v přípravě pokrmů teplé a studené kuchyně
  • spolehlivost, samostatnost, pečlivost a loajálnost
  • příjemné vystupování a pozitivní myšlení

⭐ Odměna a další informace

  • hrubá mzda dle délky praxe a počtu odpracovaných směn
  • atraktivní odměna při splnění cílů za období
  • zahájení práce je možné ihned

Pomocná síla do kuchyně

  • mytí nádobí
  • příprava surovin
  • pomocné práce v kuchyni

⭐ Požadavky

  • spolehlivost, pečlivost, loajálnost
  • znalost pečení a výroby salátů výhodou!
  • praxe vítána

  • hrubá mzda dle počtu odpracovaných směn
  • možnost zkráceného úvazku

Pokojská

  • úklid pokojů a společných prostor
  • udržování čistoty a pořádku v areálu hotelu

⭐ Požadavky

  • smysl pro pořádek a čistotu
  • spolehlivost, samostatnost, pečlivost, loajálnost, flexibilita

  • pracovní poměr na HPP i DPP

Máte zájem?

Zašlete prosím e-mail s vašim životopisem a fotkou na prace@hotel-duo.cz nebo volejte 733 122 532. Přijeďte se podívat na Hotel Duo a dohodněte si pracovní pohovor. Rádi vás poznáme!

Získejte měsíční novinky nebo last minute akce Hotelu Duo jako první!