Gastrofestival

Gastrofestival Hotelu Duo

Vážení a milí hosté,
během prázdninového období jsme pro vás připravili Gastrofestival Hotelu Duo. Tento způsob podávání obědů i večeří oceňují naši hosté jako výbornou zkušenost již po několik let.

Jak Gastrofestival funguje?

Jednoduše. 😉 Pro každý den z týdne jsme pro vás připravili na výběr ta nejlepší jídla, které jsme kdy poznali, ochutnali a uvařili a k nim jsme vybrali vína z jižní Moravy. Vaše oblíbená jídla jsou valašské a české klasiky, Italian selection je výběr italské kuchyně, na kterou dohlíží rodilý ital Enzo a naše Fitness a dětská jídla potěší milovníky lehké i sladké kuchyně. Grilované a uzené speciality jsou to nejlepší z našeho grilu a uzáku. Přehled jídel najdete níže.

V rámci našeho gastrofestivalu máte také k dispozici studený rautový bar s variací předkrmů, čerstvých salátů a kompoty v neomezeném množství, polévku dne a masový vývar a domácí dezerty od naší „sugar mama“ na závěr.

Obědy - Gastrofestival Hotelu Duo - výběr jídel
Večeře - Gastrofestival Hotelu Duo - výběr jídel

Co mám(e) udělat?

Gastofestivalu se účastní hoteloví hosté. Proto vás prosíme o výběr hlavního chodu, případně doporučeného pití, a vyznačení vaší volby na lístek na stole v restauraci den předem. Uctivě děkujeme.

Naše speciality

Všechna jídla pro vás připravují s láskou 💖 naše kuchařky a kuchaři. Snažíme se používat hlavně čerstvé suroviny od místních dodavatelů, proto samozřejmě může docházet k drobným úpravám menu nebo některá jídla mohou být v omezeném množství.

Řadu specialit Hotelu Duo si vyrábíme sami. Vyzkoušejte například naši bezovou šťávu, borůvkovou zmrzlinu, pampeliškový med, naše vlastní marmelády, šalvějové a kopřivové pesto nebo uzené z naší vlastní udírny, zvěřinové klobásy či uzené pstruhy.

Přejeme vám dobrou chuť a příjemný pobyt!
Tým Hotelu Duo

Získejte měsíční novinky nebo last minute akce Hotelu Duo jako první!