Domácí mazlíček

Desatero domácích mazlíčků
aneb
co si mohu a nemohu dovolit v Hotelu Duo

  1. Při příjezdu do hotelu mě mile přivítají – dostanu na celý pobyt pár psích pamlsků.
  2. V případě, že můj páníček zapomněl doma misky na vodu a moji stravu, na recepci mi je půjčí zdarma.
  3. Když budu venku, udělám svou potřebu a páníček nebude mít sáček na mé extrementy, je možné si sáček odtrhnout u schodiště před hotelem
  4. Venku, když nebudu na vodítku, musím dávat pozor na malé děti, aby se mě nebály a abych jim neublížil, a proto musím nosit náhubek.
  5. Neměl bych se moc pohybovat kolem pískoviště a v pískovišti už vůbec. Tam si hrají jenom děti. Kostičky si můžu zahrabat v lese. Taky si nemůžu zajít zaplavat do venkovního bazénu.
  6. V hotelu nesmím ani do vnitřního bazénu, i když je tam příjemně teplá voda. Nemohu také do prostor wellness centra, tam se masírují a relaxují jen moji páníčci a paničky.
  7. V prostorách hotelu nesmím štěkat, sprintovat, požadovat jídlo od hostů a obtěžovat je svým chováním. Drápky si můžu brousit venku na stromech, nábytku by byla škoda. Stejně tak se nemohu válet v posteli s páníčkem, na prostěradle zůstávají mé chloupky. Pokud něco zničím, můj páníček má za mě zodpovědnost a uhradí za mne škodu. Proto při příjezdu do hotelu vybírají kauci ve výši 1000 Kč. Když nic nezničím, kauci vrátí mému páníčkovi zpět.
  8. Nesmím do hotelové restaurace, někteří hosté mě tam neradi vidí a prý je obtěžuji a vadím jim. Při pohybu po hotelu budu mít košík a budu na vodítku.
  9. Ke všem se budu chovat mile, když páníček dovolí, mohou mě podrbat i ostatní. Jsem tu přece na dovolené.
  10. A kdyby se mi náhodou něco stalo, vím, kde mě může páníček odvézt na veterinu. Tito pánové mi určitě pomohou – MVDr. Marek Šoman a MVDr. Vladimír Knapík. Jejich veterinární ordinace jsou na adresách v těchto městech:

Rožnov pod Radhoštěm
Tvarůžkova 1804 – bývalý školní statek
Telefon: 571 655 655
Ordinační doba: pondělí – pátek, 13.00 – 16.00

Valašské Meziříčí
40. pluku 682 – bývalá kasárna
Telefon: 571 616 100
Ordinační doba: Pondělí – pátek 10.00 – 11.00 a 17.00 – 18.00,
mimo uvedené ordinační hodiny od 8,00-17,00 po telefonické domluvě.

Děkuji, že se o mě tak staráte a myslíte na mě.
Taky si chci svou dovolenou užít 🙂
Váš domácí mazlíček

Získejte měsíční novinky nebo last minute akce Hotelu Duo jako první!