Jarní prázdniny v Beskydech

Pořádně si zalyžujete a celá rodina si užije perfektní animační program.
Lyžování + animační program + skvělé wellness = nejlepší jarní prázdniny!

⭐ Nápojový ALL inclusive! ⭐ First moment Bonus!

Využijte jarní prázdniny a přijeďte si užít rodinnou dovolenou do Beskyd! Skvělé podmínky pro začínající i zkušené lyžaře, 8 sjezdovek v okolí, půjčovna vybavení, dětský vlek přímo u Hotelu Duo, perfektní wellness, skvělé jídlo, animační program pro děti i rodiče. Prostě parádní týden na horách. „Léty prověřeno!“ 😉

Termín pobytu

 • Balíček lze využít  v období od 2. února do 17. března 2024
  nejčastěji ve dnech sobota ~ sobota nebo neděle ~ neděle, kdy můžete s dětmi využít celý animační program

Získejte oblíbený First Moment Bonus 500 Kč / dospělou osobu při včasné rezervaci a zaplacení zálohy do 31. prosince 2023! 
Bonus využijete na úhradu jakýchkoli služeb nebo útratu v restauraci, baru či wellness. Částka bude připsána na váš hotelový účet při příjezdu a můžete ji ihned čerpat.

Balíček zahrnuje

 • ubytování ve zvolené kategorii pokojů Lux nebo Retro
 • stravování formou polopenze + možnost rozšíření na plnou penzi
  (zahrnuje nápojový ALL inclusive – viz níže)
 • zdarma každodenní využití vnitřního vyhřívaného bazénu
 • zdarma využití fitness centra
 • zdarma vstup do saunového světa
 • výběr jedné ze tří nabízených procedur zdarma
  • hydromasážní koupel s bylinnou přísadou (4+ noci)
  • 30ti minutovou masáž (4+ noci)
  • inhalace minerální vodou ‚Vincentka‘ (5+ nocí)
 • taneční večer | diskotéka s animátory (pátek)
 • filmový večer s vybraným filmem
 • zdarma parkování u hotelu a WiFi internet
 • možnost využití dětského vleku před hotelem
 • možnost využití partnerských lyžařských škol

Animační program

Tým animátorů připravil, jako každoročně, perfektní program pro děti i dospělé. Aktivity zahrnují program venku i uvnitř, během dne i večer a navíc může celá rodina získat prima odměny.

Nápojový ALL inclusive

Hosté, kteří mají polopenzi nebo plnou penzi mohou během podávání obědů a večeří využívat nápojový ALL inclusive, který zahrnuje pivo, Prosecco, čtyři druhy džusů, vodu, kávy a čaje, v samoobslužné zóně v restauraci.

Cena balíčku Jarní prázdniny v Beskydech

Polopenze – Dospělí7 nocí6 nocí5 nocí
Apartmán Lux16 500 Kč14 200 Kč12 000 Kč
Pokoj Lux15 400 Kč13 200 Kč11 200 Kč
Apartmán Retro14 000 Kč12 000 Kč10 200 Kč
Pokoj Retro13 000 Kč11 200 Kč9 600 Kč
Polopenze – Dětská cena (3 – 15 let)5 100 Kč4 400 Kč3 700 Kč

Děti do 3 let mají pobyt zcela zdarma! (bez nároku na služby a stravu).
Využijte celodenní stravování (plná penze) s doplatkem dospělí 320 Kč / den, děti a mládež 245 Kč / den.

Uvedené ceny jsou za osobu a pobyt, zahrnují DPH, dále parkování u Hotelu Duo po celou dobu pobytu, WiFi připojení k internetu, vstup do vnitřního vyhřívaného bazénu, sauny, dětský lyžařský vlek před hotelem a využití fitness centra. Cena nezahrnuje rekreační poplatek obci Horni Bečva ve výši 20 Kč / dospělá osoba / noc. U dětí a mládeže cena nezahrnuje wellness procedury.

Získejte oblíbený First Moment Bonus 500 Kč / dospělou osobu při včasné rezervaci a zaplacení zálohy do 31. prosince 2023! 
Bonus využijete na úhradu jakýchkoli služeb nebo útratu v restauraci, baru či wellness. Částka bude připsána na váš hotelový účet při příjezdu a můžete ji ihned čerpat.

Informace a objednávka akčního balíčku

Rezervace pobytu Informace nebo Poptávka pobytu

recepce@hotel-duo.cz | telefon 737 211 117


Sezonní hity a tipy

Doporučujeme lyžařské školy našich partnerů i dětský lanový vlek na sjezdovce Kubiška (hend vedle areálu Hotelu Duo), který je výborný pro výuku základů lyžování. Prověření instruktoři, zábavné prvky, časové propojení s animačním programem.

Lyžařská školička – pokud chcete začít děti učit lyžovat, našli jste nejlepší místo. Díky exkluzivní spolupráci s profesionální lyžařskou školou na Sachovce se zkušení instruktoři budou plně věnovat vašim ratolestem, zatímco vy si budete moci užít v klidu vaše oblíbené wellness procedury nebo si zasportovat v klidu sami. Sněžnice, sjezdovky nebo běžky?

Půjčovna sněžnic a běžek v Centru služeb pro návštěvníky Horní Bečvy, které je v areálu Hotelu Duo. Monitorovaná lyžárna pro bezpečné uložení vlastního vybavení, vyhřívaný sušák lyžařských bot.

Osmi kilometrový běžecký okruh se strojově projetou stopou. Nástup do stopy u Hotelu Duo nebo na Sachovce. Připravena mazárna s mazacím kopytem, žehličkou a základními vosky. Pro sjezdaře kyvadlová doprava mezi hotelem a sjezdovkami Sachovka a Rališka.

Cesta světla – za pomocí svíček je vyznačena cesta od Hotelu Duo na hřeben u vrcholu Polana. Tam najdete budku s vrcholovou knihou, kde se můžete zapsat a taky dát si po Valašsku něco ostřejšího jako oslavu za dosažení vrcholu. Perfektní na podvečerní výstup.

Objednejte si včas váš pobyt a vyzkoušejte jedinečné lyžování v Beskydechkaždý den v jiném lyžařském středisku (Bílá, Sachovka, Rališka, Mezivodí, Gruň nebo Pustevny) nebo na běžkách v upravovaných stopách na beskydských magistrálách (Pustevny-Martiňák, Soláň-Bumbálka, Bílá, Karlovice) s nástupem do stop nebo na vlek jen pár minut jízdy autem od Hotelu Duo!

Garance sněhu – Věříme, že i v roce 2024 budou ideální sněhové podmínky, a žádnou garanci sněhu potřebovat nebudete. Ale v případě, že nebude v provozu žádná ze sjezdovek v okolí – Bílá, Mezivodí, Sachovka nebo Rališka – můžete zrušit svou rezervaci bez jakéhokoli storno poplatku.

Termíny jarních prázdnin 2024 po okresech

5. 2. – 11. 2. 2024

Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Domažlice, Tachov, Louny, Karviná

12. 2. – 18. 2. 2024

Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Nymburk, Jindřichův Hradec, Litoměřice, Děčín, Přerov, Frýdek-Místek, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou

19. 2. – 25. 2. 2024

Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Praha-východ, Praha-západ, Mělník, Rakovník, Plzeň-město, Plzeň-sever, Plzeň-jih, Hradec Králové, Teplice, Nový Jičín

26. 2. – 3. 3. 2024

Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Písek, Náchod, Bruntál

4. 3. – 10. 3. 2024

Mladá Boleslav, Příbram, Tábor, Prachatice, Strakonice, Ústí nad Labem, Chomutov, Most, Jičín, Rychnov nad Kněžnou, Olomouc, Šumperk, Opava, Jeseník

11. 3. – 17. 3. 2024

Benešov, Beroun, Rokycany, České Budějovice, Český Krumlov, Klatovy, Trutnov, Pardubice, Chrudim, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Ostrava-město, Prostějov


Miluji Wellness Hotelu Duo

Vyzkoušejte wellness centrum Hotelu Duo.
Mnoho skvělých procedur a možností pro perfektní relax v Beskydech.

Medical wellness centrum Hotelu Duo
Získejte měsíční novinky nebo last minute akce Hotelu Duo jako první!