Jarní prázdniny s dětmi zdarma

Jarní prázdniny na horách v Beskydech!
Pořádně si zalyžujete a celá rodina si užije perfektní animační program.
Lyžování + animační program + skvělé wellness = nejlepší jarní prázdniny! 🙂

POZOR: Děti do 15 let mají ubytování ZDARMA!

Děti, které se učí lyžovat mají k dispozici dětský lyžařský vlek přímo před Hotelem Duo zdarma!
Sjezdovka Kubiška je vzdálena od hotelu 200 metrů, dojedete na ni přímo od hotelu na lyžích. Využít můžete také lyžařská střediska v dostupné vzdálenosti: Rališka, Sachovka, Pustevny, Bílá, Mezivodí, Gruň a další.

Animační program Jarních prázdnin 2019 – hlasování začalo!

Téma animačního programu ‘Jarňačky 2019můžete ovlivnit právě vy! Hlasujte pro některou ze tří možností do 15. prosince 2018. Jako každoročně, těšit se ale můžete na skvělý program se spoustu aktivit venku i vevnitř, sportování, tvořením i zábavou.

Určitě zažijete tradiční aktivity: výuka lyžování a snowboardu, aquadancing, škola saunování, večerní diskotéky, tvoření, procházka na sněžnicích, snowtubing nebo velký zimní závod.

Připravujeme novinkové aktivity jarní sezóny: kreslení pravou mozkovou hemisférou, sněhoboj, valašský biatlon, divadelní skeče, večerní lyžování nebo bobcross.

Animační program povede Víťa a tým zkušených instruktorů, kteří zajistí venkovní i vnitřní aktivity, zábavu pro malé i velké a postarají se o perfektní zimní dovolenou pro celou vaši rodinu. 😉

Vyberte si, co vás bude bavit.

 • Říše divů
  Zázraky se dějí nejen v pohádkách. Přijeďte si jich pár prožít na Hotel Duo. Můžete se těšit na kouzelné zimní prázdniny s řadou prapodivných tajemství.
 • Po stopách Yettiho
  Velké zimní dobrodružství v okolí Hotelu Duo, na lyžích, sněžnicích, saních, bobech i jiných přibližovadlech. Zjistíme, zda je sněžný muž Yetti opravdu v Beskydech?
 • Z pohádky do pohádky
  Proč se Mickey Mouse nezamiloval do princezny a Kačer Donald nenosí kalhoty? To a mnoho dalšího se dozvíte během zimních prázdnin na Hotelu Duo.

Jarní prázdniny 2019?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Hlasování končí 15. prosince 2018!

Termín pobytu

 • Balíček lze využít  v období 3. února 2019 – 17. března 2019
  nejčastěji ve dnech sobota ~ sobota nebo neděle ~ neděle, kdy můžete s dětmi využít celý animační program

Získejte oblíbený First Moment Bonus 500 Kč / dospělou osobu při včasné rezervaci do 30. listopadu.

Bonus využijete na úhradu jakýchkoli služeb nebo útratu v restauraci, baru či wellness. Částka bude připsána na váš hotelový účet při příjezdu a můžete ji ihned čerpat.

Učím se lyžovatBalíček zahrnuje

 • ubytování ve zvolené kategorii pokojů Lux nebo Retro
 • stravování formou polopenze – večeře Gastrofestival
  + možnost rozšíření na plnou penzi
 • zdarma každodenní využití vnitřního vyhřívaného bazénu
 • zdarma využití fitness centra
 • zdarma vstup do saunového světa
 • Výběr jedné ze tří nabízených procedur zdarma (5+ nocí)
  •  hydromasážní koupel s bylinnou přísadou
  • 30ti minutovou masáž nebo kosmetickou proceduru
  • inhalace minerální vodou ‘Vincentka’
 • 1× permanentku na sjezdovku Kubiška (200 m)
 • taneční večer | diskotéka (pátek)
 • filmový večer s vybraným filmem
 • zdarma parkování u hotelu a WiFi internet
 • možnost využití služby babysitting – hlídání dětí
 • možnost využití lyžařské školy Hotelu Duo


Sezonní hity a tipy

Vlastní lyžařská školička Hotelu Duo s lanovým vlekem přímo u hotelu, výborná pro výuku základů lyžování. Prověření a zkušení instruktoři, nové zábavné prvky, časové propojení s animačním programem. Dětská herna doplněna o atrakce a další vybavení.

Půjčovna, lyží, snowboardů, sněžnic a běžek v Centru služeb pro návštěvníky Horní Bečvy, které je v areálu Hotelu Duo. Monitorovaná lyžárna pro bezpečné uložení vlastního vybavení, vyhřívaný sušák lyžařských bot.

Osmi kilometrový běžecký okruh se strojově projetou stopou. Nástup do stopy u Hotelu Duo nebo na Sachovce. Připravena mazárna s mazacím kopytem, žehličkou a základními vosky. Pro sjezdaře kyvadlová doprava mezi hotelem a sjezdovkami Sachovka a Rališka.

Cesta světla – za pomocí svíček je vyznačena cesta od Hotelu Duo na hřeben u vrcholu Polana. Tam najdete budku s vrcholovou knihou, kde se můžete zapsat a taky dát si po Valašsku něco ostřejšího jako oslavu za dosažení vrcholu. Perfektní na podvečerní výstup.

Objednejte si včas váš pobyt a vyzkoušejte jedinečné lyžování v Beskydechkaždý den v jiném lyžařském středisku (Bílá, Sachovka, Rališka, Kubiška, Mezivodí, Gruň nebo Pustevny) nebo na běžkách v upravovaných stopách na beskydských magistrálách (Pustevny-Martiňák, Soláň-Bumbálka, Bílá, Karlovice) s nástupem do stop nebo na vlek jen pár minut jízdy autem od Hotelu Duo!

Garance sněhu – Věříme, že i v roce 2018 budou ideální sněhové podmínky, a žádnou garanci sněhu potřebovat nebudete. Ale v případě, že nebude v provozu žádná ze sjezdovek v okolí – Bílá, Mezivodí, Sachovka nebo Rališka – můžete zrušit svou rezervaci bez storno poplatku nebo si vybrat každý den wellness proceduru zcela zdarma.

Cena balíčku Jarní prázdniny 2019 v Beskydech

AKCE Děti do 15 let mají ubytování ZDARMA !

Polopenze dospělí

7 nocí

6 nocí

5 nocí

Apartmán Lux

12520 Kč

10790 Kč

9060 Kč

Pokoj Lux

11820 Kč

10190 Kč

8560 Kč

Apartmán Retro

10420 Kč

8990 Kč

7560 Kč

Pokoj Retro

9720 Kč

8390 Kč

7060 Kč

Děti do 3 let mají pobyt zcela zdarma! (bez nároku na služby a stravu)
Využijte celodenní stravování (plná penze) s doplatkem dospělí 190 Kč / den, děti a mládež 110 Kč / den.
Děti a mládež 3 – 15 let hradí pouze doplatek za polopenzi a příspěvek na animační program.

7 nocí 6 nocí 5 nocí
Děti a mládež
1970 Kč 1860 Kč 1550 Kč
Uvedené ceny jsou za osobu a pobyt, zahrnují DPH a veškeré zákonné poplatky, dále parkování u Hotelu Duo po celou dobu pobytu, WiFi připojení k internetu, vstup do vnitřního vyhřívaného bazénu, sauny, dětský lyžařský vlek před hotelem a využití fitness centra.
U dětí a mládeže cena nezahrnuje wellness procedury.
Na 1 dospělou osobu je možné ubytovat zdarma 1 dítě.

Informace a objednávka akčního balíčku

Rezervace pobytu Informace nebo Poptávka pobytu

recepce@hotel-duo.cz | telefon 737 211 117

Termíny jarních prázdnin 2019 po okresech

4.2. – 10.2.2019 | Benešov, Beroun, Rokycany, České Budějovice, Český Krumlov, Klatovy, Trutnov, Pardubice, Chrudim, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Ostrava-město, Prostějov

11.2. – 17.2.2019 | Praha 1 až 5, Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Domažlice, Tachov, Louny, Karviná

18.2. – 24.2.2019 | Praha 6 až 10, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Nymburk, Jindřichův Hradec, Litoměřice, Děčín, Přerov, Frýdek-Místek

25.2. – 3.3.2019 | Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Praha-východ, Praha-západ, Mělník, Rakovník, Plzeň-město, Plzeň-sever, Plzeň-jih, Hradec Králové, Teplice, Nový Jičín

4.3. – 10.3.2019 | Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Písek, Náchod, Bruntál

11.3. – 17.3.2019 | Mladá Boleslav, Příbram, Tábor, Prachatice, Strakonice, Ústí nad Labem, Chomutov, Most, Jičín, Rychnov nad Kněžnou, Olomouc, Šumperk, Opava, Jeseník

Miluji Wellness Hotelu Duo

Vyzkoušejte wellness centrum Hotelu Duo.
Mnoho skvělých procedur a možností pro perfektní relax v Beskydech.

Medical wellness centrum Hotelu Duo

⇓ Doporučte pobyt Jarní prázdniny 2019 na horách svým přátelům a známým:

teplota -1.8 °C