Gastronomie Hotelu Duo

Pro naše hosty je k dispozici hotelová restaurace s kapacitou 140 míst, která umožňuje uspořádání stolů a židlí také pro účely firemních a společenských akcí. Z restaurace i z přilehlé terasy se zahrádkou máte možnost kochat se dech beroucím výhledem na jedno z nejkrásnějších panoramat v Beskydech – masiv Radhoště.

Z terasy se můžete rozhlédnout už nyní pomocí naší virtuální prohlídky – Prohlídka

Výborné jídlo

Je pouze na Vás, zda-li si u nás vyberete pobyt pouze se snídaní formou rautového bufetu, polopenzi či plnou penzi, kde jsou obědy a večeře podávány výběrem z denního menu.
Náročné gurmány uspokojí možnost výběru z našeho jídelního lístku s celou řadou specialit.

Dodavatelé gastro místníJídelní a nápojový lístek

Všechna jídla pro vás připravuje tým kuchařů Hotelu Duo, který používá hlavně čerstvé suroviny od místních dodavatelů. Podívejte se na mapku, na které se o tom můžete přesvědčit!

Řadu specialit Hotelu Duo si vyrábíme sami…
Vyzkoušejte například bezovou šťávu, bezovou a borůvkovou zmrzlinu, pampeliškový med, borůvkovou, jahodovou a dýňovou marmeládu, šalvějové a kopřivové pesto nebo uzené z naší vlastní udírny, zvěřinové klobásy a uzené pstruhy.

Nechte se navnadit a přejeme vám dobrou chuť!
tým Hotelu Duo

Skvělé pití

Dobré jídlo si zaslouží zapít dobrým pitím!
V restauraci i ve vedlejším baru si určitě vyberete z řady prémiových značek točených piv Beskydského pivovárku z Ostravice.

Prozkoumejte naši vinotéku s možností výběru celé řady kvalitních vín. Dále vám můžeme nabídnout značkové destiláty a širokou řadu nealko nápojů.

Vaše akce na Hotelu Duo

Restauraci, bar i salónek s kapacitou až 60 míst můžete využít také pro uspořádání firemních nebo soukromých akcí.
Rádi Vám vyjdeme maximálně vstříc při splnění Vašich přání. Výjezdní porada, školení, workshop, rodinná oslava nebo slavnostní hostina – to vše jsou příležitosti, kdy nám bude ctí a potěšením nabídnout Vám naše služby.
Kontaktujte nás pro domluvení podrobností a rezervaci termínu.

Těšíme se na Vaši návštěvu.
tým Hotelu Duo

Získejte měsíční novinky nebo last minute akce Hotelu Duo jako první!