Publikováno

Relax neděle

Srdečně vás zveme v neděli 11. října na příjemné odpoledne a večer ve wellness centru Hotelu Duo. Ukázka rituálu Hanakasumi, prezentace kosmetiky Sothys, ošetření pomocí Galvanic SPA systému, relax a pohoda s využitím všech možností wellness centra a závěrečná večeře v hotelové restauraci. Vstupenky slosovatelné o atraktivní ceny.

Relax neděleZačátek akce Relax neděle je v 15 hodin, ukázky rituálu a představení kosmetiky a galvano ošetření pleti do cca 16 hodin, pak již jen relax a wellness. Cena vstupného   290 Kč, cena zahrnuje vstup do wellness, bazénu, saunového světa a závěrečnou večeři.

Vstupenky budou slosovány o tyto ceny

  • Dárkový poukaz na Japonský rituál Hanakasumi v hodnotě 1500 Kč
  • Dárkový poukaz na tělové ošetření Galvanic Spa v hodnotě 750 Kč

Program

15:00 – Přivítání a zahájení Wellness neděle
15:02 – Prezentace kosmetiky Sothys
15:10 – Ukázka rituálu Hanakasumi
15:30 – Ukázka zeštíhlení těla, vyhlazení celulitidy, ošetření strií pomocí Galvanic SPA systému
16:00 – Odpovědi na dotazy

Tip ~ Zůstaňte přes noc na pondělí – využijte zvýhodněný pobyt Wellness neděle (2 za cenu 1)

Japonský rituál Hanakasumi

HanakasumiUnikátní rituál inspirovaný japonskými tradicemi

* Exfoliace, maximální relaxace, výživa a zjemnění pleti

* Suchý rituál

Enzymatický, rýžový peeling odstraňován speciálními žínkami. Následuje modeláž těla a především nohou za pomoci speciálních patentovaných technik Sothys. Óda na well-beeing.

Relaxační hudba speciálně zkomponovaná pro tento rituál.

Relaxační modeláž 3 vůní

Olejová, krémová nebo vosková textura

+ vůně citron a petitgrain nebo

+ vůně květů pomerančovníku a cedrového dřeva nebo

+ vůně vanilka a santalové dřevo

* Relaxace, výživa a zjemnění pleti

* Suchý rituál

Olejový, krémový nebo voskový balzám se 100% přírodními esenciálními oleji.

Pozvánka na smyslový únik. Relaxační hudba speciálně zkomponovaná pro tento rituál.

 

Galvanoterapie

Galvanický přístroj vám pomůže zpevnit a omladit pokožku obličeje, rukou, dekoltu, poradí si s následky po akné a vyrovná tonus pleti v případě nerovnoměrné pigmentace. Rovněž pomůže zlepšit kvalitu vlasů, zastavit jejich vypadávání a v neposlední řadě je žehlička účinná i na celulitidu.

Galvanický přístroj

Galvanický přístroj se stal trendem v oblasti estetické medicíny, ovšem manipulace s ní je natolik bezpečná a snadná. Ten se vám pak postará o pěknou pleť a hezké vlasy. K používání pak není potřeba již speciálních kosmetických přípravků, které by dopomohly k celkovému efektu. Pouze gely, jež vyčistí a ošetří pleť.

Princip fungování galvanického přístroje

Výrobek pracuje na základě pozitivního a negativního galvanického proudu. Ten způsobuje, že buňky se vybudí k činnosti a tím pádem se pleť dostává do lepšího stavu, protože činnost buněk samozřejmě hledá ideální balanc stavu pleti. Výhodou galvanického přístroje je navíc i to, že vybízí buňky jen k té aktivitě, v jaké intenzitě je třeba. Tudíž se nemusíte bát, že by došlo třeba až k nadměrné činnosti, která by měla zase opačný a neblahý účinek na vaši kůži.

Galvanický přístroj má několik nástavců, aby se s ní co nejlépe manipulovalo v každém případě konkrétního využití. Můžete si vybrat, jestli si budete krášlit obličej, krk nebo oblast dekoltu, podpoříte růst a kvalitu svých vlasů a je dodáván i speciální nástavec na oční okolí, který umožní ošetřit všechna strategická místa, aby účinek byl co nejefektivnější. S přístrojem a těmito hlavicemi pak jen v podstatě masírujete danou část těla, což je samo o sobě velmi příjemné.

Získejte měsíční novinky nebo last minute akce Hotelu Duo jako první!