Publikováno

Hotel Duo ⭐⭐⭐ Superior

Vážení hosté a návštěvníci Hotelu Duo.

Těší nás váš zájem relaxovat a trávit příjemné okamžiky na Horní Bečvě v Beskydech. Celoročně se snažíme přinášet vám to nejlepší z valašské pohostinnosti a inspirujeme se zdejším prostředím.

Naši snahu přinášet vám to nejlepší máme nyní potvrzenu i certifikací hotelu ⭐⭐⭐ Superior dle kritérií Asociace hotelů a restaurací ČR.

Jsme rádi, že pro vás můžeme poskytovat ty nejlepší služby v nejvyšší Superior kvalitě za ceny, na které jste byli zvyklí. „Vyšší kvalita a stejná cena – valašská kvalita zaručena!“ Oproti roku 2023 jsme také nijak nezdražili naše služby.

Novinky a vylepšení

Připravili jsme i několik novinek a samozřejmě provedli menší vylepšení, které doufám oceníte.

Můžeme zmínit částečně renovované koupelny v budově Lux a nové župany pro vaše pohodlí. Speciálně pro zimní část sezóny se můžete těšit na nástupní místo do běžecké stopy přímo u Hotelu Duo a také lyžařskou školu s našimi vlastními instruktory. Již brzy vás čeká představení Horní Bečvy a okolí Hotelu Duo v oblíbených Běžkotoulkách.

Ve vedlejší budově Retro můžete nově využít šipkový klub se 2 osvětlenými profesionálními terči pro hrotové šipky nebo se dohodnout s přáteli a posedět v privátním baru Peklo a zaposlouchat do klasických černých LP desek.

🌲 Brzy na viděnou v Beskydech!

Získejte měsíční novinky nebo last minute akce Hotelu Duo jako první!