Publikováno

Kouzelné letní prázdniny

Nejoblíbenější pobyt pro celou rodinu – Kouzelné letní prázdniny. Letos částečně v olympijském duchu se spoustou zábavy a soutěží nejen pro děti. Výborné jídlo a perfektní možnosti hotelu pro pořádnou dovolenou. Možnost zkrácených pobytů!

Podrobné informace o nabídce

 

Chcete na letní dovolené relaxovat nebo si užít aktivní pobyt a vyzkoušet své síly v různých disciplínách?  Kouzelné prázdniny na Hotelu Duo vám splní obojí: v medical wellness naleznete klid a pohodu, zatímco děti se budou bavit pod dohledem našich animátorek vedených Šárkou.

Letošní Kouzelné prázdniny budou olympijské! V době konání olympijských her budou pro vás připraveny olympijské soutěže, kdy si budete moci vyzkoušet svou kondici a šikovnost. Bude jen na vás, zda-li zvolíte program „Rychleji, výše, silněji“ nebo „Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se“.

Z dalších oblíbených částí programu vám už teď můžeme slíbit oblíbené večerní plavání při svíčkách se saunováním, živou hudbu, promítání nejlepších filmů pro děti i pro dospělé, sportovní přenosy z olympiády v baru, vylepšený venkovní „olympijský“ bazén s lehátky a každodenní úžasný program pro vaše děti, při kterém se z dětí na chvíli stanou olympijští borci nebo zálesáci.

🙂 To budou Prázdniny!

Podrobné informace o nabídce Poptávka | Rezervace pobytu

Víme, že mnozí z vás by rádi přijeli na celý týden, ale pracovní nebo rodinné povinnosti jim to nedovolí. Proto jsme pro vás připravili možnost využít ZKRÁCENÝ POBYT – již od jedné noci, kdy pobyt s dětmi zdarma je od minimálně 4 nocí.

Protože však zbývá už nemnoho volných míst tak neváhejte a pro rezervaci kontaktujte naši recepci a sledujte sekci Last Minute, kde budeme aktuálně uvádět počty volných pokojů.

Získejte měsíční novinky nebo last minute akce Hotelu Duo jako první!