Publikováno

Utuž tým & Otuž tělo

Je krásný podzimní čas a počasí barví stromy do nádherných barev. To je skvělá příležitost využít napuštěný venkovní bazén Hotelu Duo a posunout hranice vlastního komfortu a podpořit se při otužování navzájem s kolegy v týmu!

Nebo jste už zkušení otužilci a jen se rádi osvěžíte v bazénu, který můžete mít jen pro sebe? 😉

Utužit týmového ducha a otužit tělo?

Kdo se nebojí – toho voda nestudí!

Hotel Duo připravil pro firmy a instituce výborné možnosti pro pořádání partnerských akcí, setkání, konferencí, seminářů i výcviku. Výhodný pronájem konferenčních prostor a veškeré potřebné techniky! A navíc, skvělé možnosti pro relax.

Doprovodný program – sport, kultura nebo speciální akce

Připravili celou řadu dalích možností, jak podle vašich přání zpestřit pobyt na Horní Bečvě. Stačí se rozhodnout pro druh doprovodného programu pro vaší akci a o vše ostatní se postará Hotel Duo se spolupracovníky.

Může se vám líbit…

Využijte možnosti pro doplňkové aktivity na vaší akci.

  • Venkovní florbalové hřiště s umělým povrchem a mantinely, včetně zapůjčení základního vybavení a holí. Skvělé pro změření sil mezi týmy nebo pobočkami.
  • Horská elektro-kola. Projeďte kopečky v okolí Horní Bečvy s úsměvem a pošetřete síly na další program vaší akce. Ideální pro vyjížďku ve skupině 10 – 30 osob.
  • Valašský orienťák. Zdolejte zadanou trasu s orientačními body a povinnou konzumací. 😉 Populární u všech skupin, protože pobyt na čerstvém vzduchu a trocha alkoholu sbližuje.

Pracujte a školte se efektivně! Potom se bavte v baru, krbovně nebo odpočívejte ve wellness. Plus naše další doprovodné aktivity, které pro vás můžeme připravit.

Virtuální prohlídka Hotelu Duo

Prohlédněte si areál hotelu z ptačí perspektivy včetně nádherného okolí. Projděte si Hotel Duo pomocí průchozí virtuální prohlídky, uvidíte všechna důležitá místa – pokoje, restauraci a bar, wellness, bazén, recepci, multifunkční sál, salonky a další prostory.

Kontaktujte nás

Podrobné informace Kontakt

Pro jakékoli dotazy, vypracování nabídky nebo dohodnutí termínu vaší akce
kontaktujte prosím manažera obchodu, telefon 733 122 532 ~ obchod@hotel-duo.cz
Získejte měsíční novinky nebo last minute akce Hotelu Duo jako první!