Publikováno

Pobyt „Bez obav“ s garancí sněhu

Milí hosté,
užijte si váš pobyt na Hotelu Duo „Bez obav“

Připravili jsme pro vás takové podmínky a opatření, abyste se cítili v pohodě, bezpečně a mohli vaše plány kdykoli změnit nebo přizpůsobit vašim potřebám.

Stručně v bodech a níže jsou popsány další podrobnosti.

 1. Bezplatné storno pobytu až do 7 dnů před příjezdem
 2. Rozlehlý uzavřený areál 45 000 m2 s jedinečným výhledem poskytuje spoustu prostoru pro naše hosty
 3. Hotel Duo splňuje veškerá nařízení a doporučení Ministerstva zdravotnictví ČR pro hotelový, restaurační a wellness provoz
 4. Hotel Duo důsledně sanituje a pravidelně dezinfikuje veškeré technologie i provozní zařízení
 5. Garance sněhu. Bez obav, sníh bude – lyžovačka zaručena.

Věříme, že společný čas si užijeme. „Bez obav

Požadavky na hosty

Ubytování můžeme poskytnout pouze hostům, kteří nemají žádné příznaky onemocnění covid-19 a prokáží, že splňují jednu z následujících podmínek:

 • Podstoupili kompletní očkování proti onemocnění covid-19 a mají o tom certifikát. Od poslední dávky muselo uplynout alespoň 14 dnů.
 • Prodělali onemocnění covid-19 a uplynula jim doba nařízené izolace a od prvního pozitivního PCR nebo POC antigenního testu neuběhlo více než 180 dnů.
 • Mají negataivní PCR nebo antigenní test s maximální platností dle nařízení MZ ČR.
 • Budeme vás žádat o dodržování nošení roušek ve společných prostorách, dezinfekci rukou, dodržování odstupu a dalších opatření třeba v restauraci nebo wellness. Děkujeme.
Bez obav. Smile

Bezplatné storno pobytu až do 7 dnů před příjezdem

Víme, že se vaše plány mohou ze dne na den změnit. Nyní můžete vaši rezervaci bez obav změnit nebo zrušit, bez jakýchkoli poplatků nebo srážek, a to až do 7 dnů před příjezdem.

Garance sněhu – Věříme, že i v roce 2022 budou ideální sněhové podmínky, a žádnou garanci sněhu potřebovat nebudete. Ale v případě, že nebude v provozu žádná ze sjezdovek v okolí – Bílá, Mezivodí, Sachovka nebo Rališka – můžete zrušit svou rezervaci bez jakéhokoli storno poplatku.

Pokud nebudete moci v rezervovaném termínu přijet, kontaktujte prosím recepci Hotelu Duo (čím dříve, tím lépe), a budeme po dohodě s vámi postupovat následovně:

 • nabídneme vám jiný termín v rámci srovnatelného balíčku – změna rezervace zdarma
 • pokud nebude možná změna termínu, nabídneme vám voucher s roční platností, na který převedeme vámi zaplacenou zálohu
 • pokud nemůžete přijmout voucher, vrátíme vám 100 % zaplacené zálohy

Prostě – žádné složitosti, časové pásma, počítaní procent a náhrad za neodbydlené dny – zkrátka jen jednoduché a férové storno podmínky.

Bez obav“ si rezervujte váš skvělý pobyt v Beskydech. 😉

Rozlehlý uzavřený areál 45 000 m2

To je opravdu hodně místa pro naše hosty. Areál Hotelu Duo je opravdu rozlehlý a každý si může najít svůj oblíbený koutek. Jednotlivé části, sportoviště, terasa i další společné prostory jsou natolik prostorné a vzdušné, že mnohonásobně převyšujeme plochu vyžadovanou MZ ČR na jednoho hosta. „Bez obav – místa je zde dost.

(Když to přepočítáme „na hlavu“, tak každý z našich maximálně 150 hostů má k dispozici 300 m2 plochy.)

Hotel Duo splňuje veškerá nařízení a doporučení Ministerstva zdravotnictví ČR

Pro hotelový, restaurační a wellness provoz byly stanoveny velmi přísné podmínky provozu, které Hotel Duo beze zbytku splňuje.

Možná některá opatření se mohou zdát přehnaná, ale část nařízení se týká i vás hostů. Budeme vás žádat o jejich dodržování. Ale však to už znáte – roušky, dezinfekce, dodržování odstupu, dodržování dalších opatření třeba v restauraci nebo wellness atd.

Vysoké hygienické standardy, antibakteriálním mýdla, pravidelná dezinfekce společných prostor, a mnohá další „neviditelná“ opatření určitě napomohou k vašemu dobrému pocitu během pobytu.

Bez obav – společně to zvládneme.

Další možnosti

Vyrážíte na výlet a máte zaplacenou plnou penzi nebo si jen chcete vzít něco k zakousnutí, protože budete na tůře na beskydských hřebenech? Obědový balíček to řeší. Informujte se na recepci nebo u obsluhy a včas si předem zajistěte jídlo s sebou.

Bez obav – o vše se postaráme.

Těšíme se vás a brzy na viděnou na Horní Bečvě v Beskydech.

P.S.: Jakékoli vaše dotazy vám zodpoví naši recepční.
Kontakt: telefon (+420) 571 645 115 | mobil (+420) 737 211 117 | recepce@hotel-duo.cz


close
Získejte měsíční novinky nebo last minute akce Hotelu Duo jako první!