Publikováno

Informace pro hosty!

Vážení hosté,

Hotel Duo je otevřen pro hosty a návšťěvníky, včetně vnitřního bazénu, saunového světa, wellness a zdravotních procedur.

Ujišťujeme vás, že dodržujeme veškerá platná nařízení Mininsterstva zdravotnictví a dbáme také na doporučení Asociace hotelů a restaurací ČR. Bez obav.

Těšíme se na vaši návštěvu.
Brzy na viděnou na Horní Bečvě. 😉

Připravili jsme pro vás také tyto zvýhodněné pobyty


Milí hosté, užijte si váš pobyt na Hotelu Duo „Bez obav“.

Připravili jsme pro vás podmínky a opatření, abyste se cítili v pohodě, bezpečně a mohli vaše plány kdykoli změnit nebo přizpůsobit vašim potřebám. Podrobnosti


Požadavky na hosty

Vážení hosté, vezměte prosím na vědomí, že máme nařízením vlády uloženu povinnost umožnit ubytování pouze hostům, kteří nemají žádné příznaky onemocnění covid-19 a prokáží, že splňují jednu z následujících podmínek:

  • Podstoupili kompletní očkování proti onemocnění covid-19 a mají o tom certifikát. Od poslední dávky muselo uplynout alespoň 14 dnů.
  • Prodělali onemocnění covid-19 a uplynula jim doba nařízené izolace a od prvního pozitivního PCR nebo POC antigenního testu neuběhlo více než 180 dnů.
  • Mají negataivní PCR nebo antigenní test s maximální platností dle nařízení MZ ČR.
  • Budeme vás žádat o dodržování nošení roušek ve společných prostorách, dezinfekci rukou, dodržování odstupu a dalších opatření v restauraci nebo wellness. Děkujeme.

Těšíme se na brzké setkání, ve zdraví a pohodě.
Tým Hotelu Duo

Tip. Přihlaste se prosím k odběru e-mailových novinek nebo nás sledujte na sociálních sítích Facebook | Instagram

Kontakt: telefon (+420) 571 645 115 | mobil (+420) 737 211 117 | recepce@hotel-duo.cz


Získejte měsíční novinky nebo last minute akce Hotelu Duo jako první!