Publikováno

📣 Srpnový All inclusive + Last minute

Perfektní pobyt pro celou rodinu se spoustou zážitků, tématickým animačním programem pro děti i dospělé, výborným jídlem a grilovanými specialitami, množstvím sportovních aktivit i dalších možností – to jsou letní „kouzelné“ prázdniny v Beskydech. Dětský all inclusive + Last minute akce!

Dětský All inclusive

V termínu od 10. srpna do 1. září využijte pro děti pobyt se vším všudy – all inclusive, včetně obědů pro děti a vybraných nealko nápojů v ceně.

V ceně pobytu je oproti běžnému balíčku „kouzelné prázdniny“ zahrnut oběd pro děti, čepované nealko nápoje po celý den bez omezení (voda, malinovka) a zmrzlina.

Last minute sleva pro dospělé

POZOR! V období 10. srpna do 1. září mimořádná sleva na ubytování 200 Kč / osobu / noc.

Při příjezdu vám ihned připíšeme 200 Kč / dospělou osobu / noc na váš hotelový účet, který můžete využít na vaši útratu nebo úhradu jakýchkoli služeb.

Letní prázdninový pobyt kdykoli v termínu do 1. září

Co pobyt zahrnuje?

 • ubytování v pokojích kategorie Lux | Retro
 • stravování – polopenze / plná penze (teplá + studená jídla, dětská jídla, ovocné a zeleninové saláty, dezerty)
 • oblíbený animační program pro děti a dospělé
 • nedělní welcome party s degustací piv a valašských specialit
 • bubnování nebo večer s hudbou u ohně a opékání buřtů
 • páteční diskotéka
 • pravidelné pohádkové večery
 • večerní lekce jógy s instruktorkou Lucií Říhovou
 • výlet za beskydskými výhledy s průvodcem
 • zdarma zapůjčení kol, koloběžek a holí pro nordic walking
 • zdarma každodenní využití vnitřního vyhřívaného bazénu
  a venkovního bazénu
 • zdarma zapůjčení sportovních potřeb
  (tenisových a badmintonových raket, pálek na stolní tenis, míčů, florbalových holí)
 • zdarma využití venkovních sportovišť (trampolína, tenisový kurt, hřiště pro míčové hry – beach volejbal, člověče nezlob se, ruské kuželky, mölkky, kroket, dětské pískoviště, prolézačky, houpačky, lanový parčík, venkovní fitness..)

Další služby Hotelu Duo

 • osvěžující letní wellness procedury nebo dětské masáže
 • masáže lávovými kameny, havajské a medové masáže, parní bylinná lázeň a mnoho dalšího
 • dětský koutek / herna
 • keramická dílna
 • půjčovna elektrokol Rock Machine
 • aquazorbing

Zvýhodněná cena balíčku + ubytování dětí do 15 let ZDARMA!

Polopenze
dospělá osoba 
7 nocí 6 nocí5 nocí4 noci3 noci2 noci
Apartmán Lux12 810 Kč11 080 Kč9 350 Kč7 620 Kč5 890 Kč4 060 Kč
Pokoj Lux12 110 Kč10 480 Kč8 850 Kč7 220 Kč5 590 Kč3 960 Kč
Apartmán Retro10 710 Kč9 280 Kč7 850 Kč6 420 Kč4 990 Kč3 560 Kč
Pokoj Retro10 010 Kč8 680 Kč7 350 Kč6 020 Kč4 690 Kč3 360 Kč
Plná penze
dospělá osoba 
7 nocí 6 nocí5 nocí4 noci3 noci2 noci
Apartmán Lux14 140 Kč12 220 Kč10 300 Kč8 380 Kč6 460 Kč4 740 Kč
Pokoj Lux13 440 Kč11 620 Kč9 800 Kč7 580 Kč6 160 Kč4 340 Kč
Apartmán Retro12 040 Kč10 420 Kč8 800 Kč7 180 Kč5 560 Kč3 940 Kč
Pokoj Retro11 340 Kč9 820 Kč8 300 Kč6 780 Kč5 260 Kč3 740 Kč

Uvedené ceny jsou za osobu a pobyt, zahrnují DPH a veškeré zákonné poplatky, dále parkování u Hotelu Duo po celou dobu pobytu, WiFi připojení k internetu, vstup do bazénu, sauny a využití fitness centra.

U dětí a mládeže cena nezahrnuje wellness procedury. Na 1 dospělou osobu je možné ubytovat zdarma 1 dítě. Děti od 3 let do dovršení 15 let si hradí pouze stravu – polopenze 210 Kč/noc, plná penze 320 Kč/noc.

Jednorázový poplatek za dítě na 7 nocí činí 500 Kč, při pobytu od 2 do 6 nocí činí poplatek 100 Kč za každou noc.  Dítě do dovršení 3 let zdarma (bez nároku na lůžko a stravu). Wellness procedury a zapůjčení elektrokola se nevztahují na děti. Minimální délka pobytu je dvě noci.

Informace a objednávka akčního balíčku

Rezervace pobytu Informace

Nebo kontaktujte recepci Hotelu Duo pro rezervaci termínu vaší dovolené!

Letos frčí beach volejbal

Pro milovníky pohybu na zdravém vzduchu a sportovní nadšence jsme připravili letní novinku – profi beach volejbalový kurt – splňující všechny parametry, včetně večerního osvětlení a ozvučení dobrou muzikou pro tu správnou atmosféru. Ranní rodinná pinkaná nebo večerní turnaj s přáteli…Druhý kurt s pevným povrchem je připraven pro florbal.

Venkovní bazén je připraven pro osvěžující vodní hrátky a plavání i večer. 🏊

Animační program (pro celou rodinu)

Téma animačního programu „kouzelných prázdnin“ je Špionské léto aneb „Internet nezná odpověď na všechno“. Pozorovat, stopovat nebo se umět dobře schovat jsou dovednosti, které si budou moci vyzkoušet malí agenti již tyto prázdniny. K tomu spousta oblíbených her a sportovních aktivit pro všechny – malé i velké.

V letním programu jsme samozřejmě zachovali oblíbené aktivity jako společné bubnování u ohně, večerní kino, sbírání duáčků a mnohé další…

Děti a mládež mohou prožít: ~ ranní protažení těla ~ aqaudance ~ výrobu triček a špionských potřeb ~ tajnou noční misi ~ špiónskou stezku pro odvážné ~ „mise Rališka“ ~ zdolání přehrady HB ~ rozlučkovou špionpárty v kostýmech a další…

Dospělí mohou zkusit: ~ beach volejbalový turnaj ~ lukostřelbu ~ mölkky, kuželky, kroket ~ florbal nebo pingpong ~ aqaudance a saunování ~ výlety na kolech, elektrokolech, koloběžkách a další…

A to rozhodně není vše, protože o překvapení vás přece nepřipravíme. Program se také přizpůsobuje aktuálnímu počasí i vašim přáním a ohlasům.

Možnost zkrácených pobytů

Určitě se shodneme, že alespoň týden je ta správná doba pro kratší dovolenou nebo prázdninové dobrodružství, ale ze zkušeností víme, že ne vždy je to možné. Proto si můžete nově rezervovat i pobyt již od dvou nocí.

U zkrácených pobytů však nezískáte všechny výhody a bonusy, které jinak máte v ceně při pobytu na 4 nocí a déle. Platí jednoduché – čím déle zůstanete, tím více dostanete. Kontaktujte recepci Hotelu Duo a dohodněte si ten nejvhodnější termín pro váš pobyt.

Grilujeme a udíme

Každý podvečer grilujeme na naší terase s jedinečným výhledem na hřeben Radhoště. Můžete ochutnat grilované speciality i výborná piva z beskydských mini pivovarů.

Letos jsme pro vás rozšířili restauraci „Na prkénku“ na naši terasu, kde se budou připravovat jídla tradičním valašským způsobem přípravy – ohněm a kouřem. Vyzkoušet můžete znamenitá grilovaná zauzená žebra s čerstvým křenem, pstruha z Bečvy, domácí uzenou krkovici nebo pohankový salát s grilovanou zeleninou a uzeným pařeným sýrem + tradiční burger Duo.

Informace a objednávka akčního balíčku

Rezervace pobytu Informace

Nebo kontaktujte recepci Hotelu Duo pro rezervaci termínu vaší dovolené!

Získejte měsíční novinky nebo last minute akce Hotelu Duo jako první!