Publikováno

Víkendové akce

V srpnu i září můžete na Hotelu Duo zažít každý víkend zajímavý program nebo gastro událost. Přesvědčte se a přijeďte…

11. ~ 13. srpna | Borůvkový & Wellness víkend

Tento víkend ochutnáte výborné borůvkové speciality, můžete se hýčkat v našem wellness centru a doporučujeme návštěvu nedalekých Pusteven prohlédnout si Pískové sochy nebo navštívit Stezku Valašska.

18. ~ 20. srpna | Valašský orienťák & Valašský víkend

V sobotu 19. srpna 2023 se koná Valašský orienťák, kombinace horské cyklistiky a orientačního závodu s mapou. Skvělé zázemí nejen pro cyklisty i pozávodový wellness a relax si můžete užít na Hotelu Duo. Navíc tento víkend speciality valašské kuchyně.

25. ~ 27. srpna | Loučení dětí s létem a prázdninami

Poslední prázdninový víkend s nejoblíbenějším animačním programem. Rozloučení s animátory, poslední společné aktivity pro děti (i dospělé), grilování, wellness, relax a zábava. 🌲 Brzy na viděnou!

1. ~ 3. září | The Best of Summer – víkend pro dospělé

Potřebujete krátký oddech po všech prázdninových dobrodružstvích s rodinou a rádi byste strávili klidnější víkend jen ve dvou. Víkend pro dospělé (ale děti klidně vezměte s sebou) kdy si užijete atmosféru Beskyd, výborné jídlo, skvělý wellness a další radosti. Těšíme se na vás. 🤗

8. ~ 10. září | Houbařský víkend

Nejen pro vášnivé houbaře je září perfektním termínem pro skvělý víkendový pobyt. I kdyby jste sami v lese nebyli příliš úspěšní, tak víkend s houbovými specialitami v naší restauraci Na prkénku vás jistě potěší. K tomu všemu wellness, horská elektrokola nebo zajímavé výlety do okolí.


Rezervace | Informace? Kontaktujte prosím recepci, která vám poradí a zodpoví vaše dotazy.
recepce@hotel-duo.cz | telefon +420 737 211 117

Získejte měsíční novinky nebo last minute akce Hotelu Duo jako první!