Publikováno

Animační program

Animační program a skvělý tým animátorů Hotelu Duo stará o báječnou zábavu pro děti i rodiče.

Hotel s nejlepší rodinnou atmosférou

Během pobytu Letní kouzelné prázdniny v Beskydech se budou moc děti i rodiče zapojit, dle zájmu, do spousty aktivit.

Vydejte se s našim animačním týmem na tajuplnou plavbu létem. Téma letního animačního programu je „Po stopách pirátů“, ve kterém se s námi přenesete do dob, kdy moře brázdily koráby s vlajkami se zkříženými hnáty a piráti ovládali moře. Zažijte s kolektivem známých i prozatím neznámých kamarádů čas plný dobrodružství, zábavy a legrace. Čekají nás nejen hry venku a u bazénu, ale taky báječné aktivity v podobě kreativních dílniček plných kreativity, sportovních aktivit a bláznivých soutěží v beskydské přírodě. No prostě báječné PIRÁTSKÉ PRÁZDNIY!

Nedílnou součástí léta na Hotelu Duo budou tradiční diskotéky, aquadance, společné rozcvičky, posezení u ohně a také tradiční sportovní program, během kterého se nejen zapotíte, ale také poznáte nové přátele a kamarády. Vydáte se s našim týmem „sporťáků“ na letní DUOlympijské hry, během kterých Vás budou čekat tradiční sportovní aktivity jako například fotbal, florbal, nohejbal, beachvolejbal, ale také třeba lukostřelba, vyjížďka na koloběžkách po okolí, vodní polo a spousta dalších. Neváhejte také využít naši půjčovnu horských elektrokol Testuj-bike.cz a vydat se na organizovanou vyjížďku s našim bike-instruktorem, který s Vámi vyjede na známé, ale i neznámé krásy Beskyd.

Na maminky, tatínky nebo třeba babičky a dědečky myslíme také. Ti budou moci během pobytu na Hotelu Duo nejen relaxovat a odpočívat, ale také se bavit na našem programu pro dospělé. Těšit se můžete na tradiční večer pro dospělé plný her a zábavy, večery u ohniště s programem,rodinné letní kino, Jógu, Pilates, aquagym, turnaje v šipkách či netradičním beer-pongu. Letošní novinkou bude také pravidelná páteční živá hudba na terase v podání nejrůznějších kapel mnoha žánrů a také prodloužená nabídka grill-menu.

Program bude rozdělen do pěti bloků v časech 8:30 – 8:45, 10:00 – 12:00, 14:30 – 16:00, 17:00 – 17:30 a 20:00 – 21:??. 

Zkušený tým animátorů Hotelu Duo se stará o báječnou zábavu a sportovní program. Užijí si děti i rodiče. Náplň a spousta venkovních aktivit, možnosti zábavy uvnitř hotelu, během celého dne. Využijete kdykoli budete chtít, stačí se jen na dané aktivity přihlásit nebo se rovnou zapojit do dění.

Program se samozřejmě vhodně přizpůsobuje počasí i skupině. Nic není povinné, jde o prima čas i zábavu pro všechny účastníky. Brzy na viděnou! Animátoři


Aktuální program je na nástěnce u Recepce a samozřejmě se může měnit i podle počasí.

Denní program

Děti se v rámci animačního programu vplynou do pirátských příběhů, a na týden se společně s našimi animátory stanou členy pirátské družiny. V průběhu programu se děti naučí nebo přiučí výtvarným technikám. Vydají se na několik dobrodružných cest, plných nejrůznějších úkolů. Ani o letošních prázdninách nebudou chybět ranní rozcvičky, aquaerobiky, škola saunování. Těšit se samozřejmě děti můžou také na stezku odvahy, taneční diskotéky, Barmanskou školu s Denčou, nebo tradiční Indiánské večery u ohně.

Jako každé léto jsme si připravily také sportovní program, kde Vás nenecháme ani na chvíli vydechnout. Společně si zahrajme například floorbal, fotbal, stolní tenis, ale třeba večerní beachvolejbalový turnaj pod širým nebem. Důležité je také zmínit, že Vám. bude po celou dobu pobytu k dispozici také bike instruktor, který Vás provede nejrůznějšími trasami ne jen v okolí Hotelu Duo ale téměř po celých Beskydech.

Večerní program

V rámci programu pro dospělé jsme si pro vás připravili živou hudbu, večer na baru plný her a zábavy, barmanskou školu s Denčou, filmový večer na terase, ale také nejrůznější hry a soutěže o parádní ceny.

Line up Duo Fest !!Léto ’24

Červenec

28.6. Klauďa & Tom (Novios)
29.6. Zahajovací letní párty
05.7. Radek & Radek (Mefisto)
12.7. Klauďa & Tom (Novios)
13.7. Swing & drink (Zbyněk Terner a Ladislav Kokesch)
19.7. Radek & Radek (Mefisto)
26.7. Klauďa & Tom (Novios)
24.7. Acoustic blues night (Zbyněk Terner & Jaryn Mikel)

Srpen

02.8. Radek & Radek (Mefisto)
09.8. Klauďa & Tom (Novios)
16.8. Radek & Radek (Mefisto)
23.8. Klauďa & Tom (Novios)
24.8. Acoustic blues night
30.8. Radek & Radek (Mefisto)

Momentky léta

Tým animátorů

Naviděnou na Horní Bečvě! Animátoři

Předpověď počasí pro Horní Bečvu. | Akční nabídka pobytů a speciálních balíčků.

Rezervujte online nebo kontaktujte naši Recepci.

Rezervujte si pobyt on-line

Výběr pokoje nebo zvýhodněného balíčku za ty nejlepší ceny!
Platba zálohy 30 % kartou nebo přes Apple Pay | Google Pay.

Získejte měsíční novinky nebo last minute akce Hotelu Duo jako první!