Publikováno

Ozdravné pobyty pro seniory s programem

Být pár dní v klidu, nechat se hýčkat a o nic se nestarat! Dopřát tělu čerstvý vzduch, dostatek nenáročné aktivity a dobré jídlo. Bavit se i odpočívat. Potkat staré známé, ale poznat i nové zajímavé lidi. Ano, to je přesně to, co chceme, řeknete si možná… Ale kde to najít?

Hotel Duo, Horní Bečva, BeskydyMíst, kam se za tímto účelem můžete vydat je nepřeberné množství. Ve všech koutech Čech i Moravy, v nejrůznějších kategoriích, co se týká ceny a samozřejmě i kvality. Podle jakého klíče tedy volit? Zauvažujte, kde to máte rádi nebo jaké končiny vás lákají, dejte na doporučení přátel a známých nebo na svůj první dojem.
Pokud si nepotrpíte na zbytečné okázalosti a hledáte příjemný hotel uprostřed krásné přírody, kde budete mít k dispozici kvalitní služby za rozumné ceny, prohlédněte si nabídku Hotelu Duo v Beskydech na www.hotel-duo.cz/senior. Celý hotel je bezbariérový, takže ani lidé s pohybovým handicapem nebudou mít problém dostat se na pokoj, do bazénu nebo restaurace.
A domácí mazlíčci jsou na Hotelu Duo vítáni!

Nás však zaujalo ještě něco jiného… A to program pobytů pro seniory. Proto jsme ředitele hotelu Ing. Michala Silona požádali, ať nám k tomu řekne něco více. „Pobyty pro seniory pořádáme každoročně na jaře i na podzim a je to velice oblíbený typ pobytu. Hosté se pravidelně vracejí a jsou velice spokojeni. Když na hotelu bydleli naši rodiče, tak jsem toho využil a požádal je, ať mi řeknou vlastní představu ideální dovolené u nás“, vykládá Ing. Silon na terase s nádherným výhledem na beskydské kopce.

Wellness pobyt pro seniory„Rodiče udělali průzkum i u ostatních hostů a řekli mi asi toto –  všechno je perfektní, hosté jsou moc spokojení, jen bychom chtěli trochu více zábavy a to, ať nás dá někdo dohromady…něco jako kombinace Anděla na horách a lázeňského pobytu. No a protože rodiče se musí poslouchat, tak jsme vytvořili tento ozdravný pobyt s programem“, usmívá se ředitel.

A co se týká programu, tak je opravdu každý den nabitý – procházky, cvičení, kurz keramiky, společenské hry nebo třeba výlet do skanzenu a na Radhošť. Když budete chtít na hřiby, tak dostanete mapku se zakreslenými oblastmi, kde zaručeně rostou. 🙂 A večer posezení u hudby nebo promítání filmu dle vašeho výběru.

Není problém s sebou vzít vnoučata. Děti mají již tradičně ubytování zdarma a na hotelu je dostatek místa na vydovádění, takže neobtěžují ty hosty, kteří o dětský výskot nestojí. Personál je nadmíru ochotný a vstřícný.

Výhled na překrásné Beskydy si člověka získá hned. Jakmile se vám před očima rozvlní oblé kopce, posázené typickými roubenými chalupami, a nekonečné lesy, srdce zaplesá. A plíce též – vzduch je tu čistý jako křišťál.

Ceník wellness a relax centraNové medical wellness centrum je perfektně vybavené a nabízí širokou nabídku procedur a masáží na vysoké profesionální úrovni. Kromě standardní klasiky si můžete dopřát i exotiku, například havajskou masáž nebo celotělovou masáž lávovými kameny. Bazén a saunový svět budete mít volně přístupný po celou dobu pobytu. Za pozornost stojí různé jednoduché detaily, které nadchnou neočekávaným efektem. V elegantním bazénu s krásným výhledem můžete například vyzkoušet masážní chrlič – připadáte si pak jako pod divokým vodopádem a také speciální Kneippův chodník – chůze po oblázcích v kombinaci se střídáním studené a teplé vody je přirozenou reflexní masáží a má příznivé účinky na celý organismus.

Máte-li rádi saunování, k dispozici máte to nejlepší, co lze v oboru těchto procedur nabídnout. Solná sauna představuje spojení solné terapie, barevné terapie a klasické sauny. Dále je k dispozici tzv. biosauna, která kombinuje saunu finskou a parní a také samostatná parní kabina. K relaxaci můžete využít lehátka a dívat se na beskydské kopce přímo u bazénu nebo se v černé relaxační komoře ponořit do svého nitra.

InhalaceSkladba hotelových léčebných a regeneračních procedur se zaměřuje převážně na nemoci dýchacího systému. Čistý vzduch, inhalační procedury, oxyterapie a solná sauna jsou doslova balzámem pro oslabené plíce. Ať přijedete na celý pobyt od neděle do pátku nebo jen na zkoušku na pár nocí určitě nebudete litovat. Beskyde, Beskyde, pro Čechy jen škoda, že jsi tak daleko. Ale pár hodin strávených na cestě rozhodně stojí za to. Jakmile vystoupíte, rozhlédnete se kolem a nadýchnete se čerstvého vzduchu, tak vám bude jasné, že jste si tentokrát opravdu vybrali dobře!

Vyšlo v Senior revue, podzim 2013 – časopise pro seniory – aktivní život po padesátce.

Zaujal vás pobyt pro seniory v Beskydech? Chcete se dozvědět více?

Kontaktujte recepci a informujte se na možnosti pobytu na Horní Bečvě.
Zvýhodněný balíček pro hosty starší 55 let. | Dárkový poukaz.

 

A řekněte o této možnosti svým známým:

Získejte měsíční novinky nebo last minute akce Hotelu Duo jako první!